La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

5

Najbardziej wkurza w tych meczach Realu to że oni za każdym razem nawet jak gra kompletnie nie idzie , muszą zdobyć bramkę z niczego, tak jest w ostatnich latach, że piłkarsko patrząc na cały sezon przykładowo 2017/2018 byliśmy zdecydowanie lepsi od Realu ale i tak koniec końców wygrali Ligę Mistrzów, a my zostaliśmy frajerami odpadając z Romą, gdzie walczyliśmy przecież o Ligę bez porażki przy tym miażdżąc Real...

konto usunięte

1

@Dembouz1899 szczęście sprzyja lepszym niestety. Może gdy nasz klub zacznie grać ładniej i skuteczniej to też będziemy mieli więcej szczęścia do takich bramek

2

@Dembouz1899 Widziałeś jak z niczego strzelili teraz?

konto usunięte

3

@Dembouz1899 jestes zaslepiony to dlatego.

0

@Dembouz1899 tak czasem jest, ze w pucharach idzie, ale w lidze już nie. Taki Milan 2001-2009 naszpikowany gwiazdami wygrał 2 LM i dotarł do jednego finału, a ligę wygrali tylko raz i to przy tym jak Juventus został wydalony na sezon do Serie B.

1

@Dembouz1899
Zgadza się z niczego Real strzelił 3 bramki... Zwłaszcza Kroos jak z dystansu strzela w Barcy tego nie ma może dlatego mówisz, że z niczego? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?