La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1874 Culés

0

O ile %wzrasta kwota mandatu w przypadku niepłacenia tak np po miesiącu?dla przykładu jak mam 100 do zapłacenia to po miesiącu jaki % do tej kwoty naliczaja?i czy ten %się utrzymuje w przypadku kolejnych miesięcy czy się zwiększa?

0

@Dziki15 Powiem tak miałem taką sytuacje od straży miejskiej 100 zł mandatu po 2 tygodniach przyszło upomnienie na kwotę 120 zł.

0

@Antimadridista~ o Boże, to jak ja mam 800 zł mandatów niezaplaconych i od ostatniego minęło 2 lata to coś czuje że nieźle mnie naliczyli juz

0

@Dziki15 nie sraj w majtki. w przypadku mandatów kredytowanych (czyli tych najpopularniejszych), orzeczona kara nie może zostać wykonana, jeżeli od daty uprawomocnienia minęło 3 lata, tzn. że dokładnie tyle czasu mają odpowiednie organy na ściągnięcie należności od ukaranego. Jeśli nie zrobią tego w tym terminie mandat ulega przedawnieniu, co znaczy, że osoba ukarana nie musi uiszczać grzywny.

1

@NaFazieHitman mordo luzik jest, ja się nie boję ani nawet tak w 50%tym nie przejmuje ,pytam tak tylko z ciekawości

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?