La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

konto usunięte

4

Bawią mnie ludzie którzy dają 1 Griezmannowi za to pudło rozumiem złość ale gdyby nie to miał dobry mecz, a wy za jedno pudło już ślina w buzi i dajecie jedynkę, weźcie i się zastanówcie.

1

@Pertezm Gdyby nie Pedri to byłoby 2:2, a gdyby Griezmann wykorzystał okazję to mecz byłby już zabity.

konto usunięte

0

@Pertezm Bawią mnie ludzie, którzy przejmują się ocenami na stronie sportowej.

konto usunięte

0

@BarcaInfo nie mówię o Pedrim, owszem miał świetny mecz, a co do Griezmanna każdemu się zdarza owszem to jest 120 mln i on musi takie coś wykorzystywać lecz, miał dobre spotkanie a w złości dać mu ocenę 1 to trzeba być dzbanem.

konto usunięte

0

@tristan87 a tu też racja, głupio mówię ale każdy ma swoje zdanie,to też jest dziwne co ludzie myślą.

konto usunięte

0

@Pertezm czy ktoś da 1 czy 10 to nic to nie zmienia.

0

@Pertezm no tak, przestanmy oczekiwać od 120mln trafiania z 50cm i sytuacji sam na sam trafiania w poprzeczkę i chwalmy go za starania xd poj**ane. Jedynka to i tak za dużo

konto usunięte

0

@FCB24 aha czyli oglądałeś 10 sekund meczu rozumiem.

0

@Pertezm oglądałem 95, z czego ostatnie 20min bałem się o wynik bo Francuz nie umiał strzelić minimum jednego gola

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?