La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

konto usunięte

3

Czy fani NBA są za zlikwidowaniem konferencji? :) Wiem, że tutaj wschód mocno by ucierpiał, jednak patrząc na drużyny z zachodu, które ostatecznie nie wchodzą do PO, to byłoby sprawiedliwiej, żeby 1 drużyna grała z 16 itd. :) Wiem, że dla takich drużyn jak Cavaliers byłoby jeszcze trudniej.

1

@student97r Napewno byłoby to ciekawe ale wątpię czy kiedyś to zmienia

konto usunięte

1

@Encore Nie wiem czy Silver swego czasu nie rzucił takiego pomysłu. Chociaż i tak dobrym pomysłem dla rywalizacji jest wprowadzenie tego turnieju o miejsca 7-10. :)

konto usunięte

2

@student97r Byłoby ciekawiej, ale nie ma na to szans. Właściciele klubów ze wschodu na to nie pójdą, bo mają zbyt dużo do stracenia. Wejście do play offów to dodatkowa gotówka i jednak prestiż.

konto usunięte

0

@BartqRKO W takich sytuacjach jest chyba wymagana jednomyślność? :)

konto usunięte

0

@student97r Nie wiem jak wygląda. W każdym razie żaden właściciel ze wschodu by za tym nie zagłosował, bo jeszcze by się okazało, że w playoffach gra 12 drużyn z zachodu. Ja bym natomiast był za zmienieniem ilości meczów w pierwszej rundzie. Wiem że zdarzały się świetne serie, ale większość to 4:0 lub 4:1. Zrobiłbym tak jak był kiedyś, czyli BO5 i od drugiej rundy BO7. Co o tym myślisz?

konto usunięte

1

@BartqRKO Też jest to jakiś pomysł, tylko nie wiem czy ograniczanie meczów w dzisiejszych czasach w ogóle jest brane pod uwagę ze względu na kasę. :D

konto usunięte

1

@student97r Haha no to też prawda. Zwłaszcza w czasach pandemii i kłopotami z Chinami.

1

@student97r to by było zbyt fajne. Nie ma na to szans. Kluby z wschodu na to nie pójdą. Np Indiana by straciła wg mnie miejsce w PO, a tak to ma to niemal pewne co sezon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?