- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
22
Leverkusen to piękna ekipa. Nawet nie tylko w tym sezonie, ale ogółem, pod batutą Bosza.
Na razie bez porażki w lidze i liderują w Bundeslidze, wyprzedzając o jeden punkt Bayern. W sobotę już bezpośredni mecz między tymi drużynami.
Fajny skład mają. Ciekawe skrzydła: Diaby-Bailey i dopełniający ich Schick, który gra na pozycji napastnika. Czech ogółem zaczyna kumać ten zespół i z meczu na mecz wygląda coraz lepiej (wczoraj gol przeciwko FC Koeln). Do tego ten talencik Florian Wirtz, który urodził się w 2003 roku, a już jest jednym z najważniejszych piłkarzy w drużynie Bosza. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 17 meczów, 5 goli i 6 asyst, więc statystyki bardzo dobre, jak na tak młodego chłopaka. Taki wyważony zespół. Młody, z polotem i finezją, ale ze szczyptą doświadczenia w postaci głównie dwóch Austriaków - Baumgartlinger i Dragović. Mnie osobiście tylko Tah na środku obrony nie przekonuje, uważam, że Tapsoba jest o wiele lepszym zawodnikiem... No, ale nic. W kadrze jest jeszcze Alario, który w tym sezonie ligi niemieckiej ma już 8 trafień. Nie można zapominać o dwóch Benderach, Dembirayu, albo kontuzjowanym Ariasie i Palaciosie. Bardzo dobrze funkcjonuje ta ekipa. Nie dość, że są wyniki, to jeszcze świetnie się na nich patrzy, bo jest przede wszystkim pomysł i wszystko jest realizowane, tak jak trzeba.
W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach: 19 meczów, 14 zwycięstw, 4 remisy i tylko 1 porażka. 54:18 bilans bramkowy. Oby tak dalej. :)
0
@Yosemite
Ja mam wujka w de co jest mega kibicem schalke...
0
@Ksyku262 duzo Polakow(Slazakow) mieszkajacych w DE,znajacych historie powstania Schalke hest kibicem Schalke.
Przeciez ten klub zaczynal z wiekszoscia Slazakow-Polakow,ktorzy wyjechali na Niemiecko Gruba do roboty.Nic dziwnego,ze Wuj wybral jedyna sluszna opcje w DE.Zna historie,a nie kibicuje tym gdzie grajom Polaki.
Jak to jest ze zatwardziali kibice BVB juz nimi nie sa,a co gorsza sa kibicami Bayernu bo tam Polak przeciez gra.
0
@Yosemite Też jestem fanem Leverkusen bo zawsze podziwiałem Petera Bosza za to jaki ma pomysł na futbol. Perfekcjonizm w każdym calu i chętnie bym go u nas zobaczył choćby na pół roku. Gra z automatu by wyglądała po Barcelońsku. Póki co jednak coraz bardziej odchodzimy od podstaw i filozofii i to się właśnie odbija na wynikach.