La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

2

Messi to w tej trójce nie powinien się znaleźć.

konto usunięte

1

@michaleu zdecydowanie.

0

@michaleu jesli jest to za sezon 19/20 to Messi:
- Wystepy: 44
- Bramki : 31
- Asysty : 27
WWgtranafermarkt .
Tak wiec tylko Lewy byl lepszy .

0

@michaleu Messi jak Messi ale co robi tam Ronaldo to nie wiem. Gość ani w Lidze Mistrzów nie był jednym z najlepszych a nawet w swojej lidze nie miał najwięcej bramek. Dla porównania Messi był królem strzelców oraz miał najwięcej asyst bo aż 21 (gdzie w tym aspekcie zmiażdżył konkurencje bo 2 najlepszy asystent w tej lidze to Oyarzabal, który miał ich 11 czyli prawie połowę mniej). W LM także obaj nie błyszczeli bo mieli po 2 bramki ale tutaj także asyst więcej miał Messi. Kto więcej akcji wykreował i miał chociażby większy wkład w grę całego zespołu też chyba nie ma wątpliwości. Owszem Messi wybitnego sezonu może nie zaliczył ale nie zmienia to faktu że to nadal jeden z najlepszych piłkarzy świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?