La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

3

Aleksandrów Łódzki nie będzie dofinansowywał policyjnych patroli z budżetu gminy. 70 tys., które trafiały na ten cel, przekaże gminnym jednostkom OSP.

0

@tobiasson92 A z jakiej racji samorząd ma dofinansowywać policję? :D Co my jesteśmy Katalonia żeby mieć swoje oddziały policji? :D Czy może to standard że samorządy się dokładają tylko o tym nie wiem?

2

@Bykunn Policja jest niedofinansowana i większość samorządów dokłada kasę z własnej woli.

0

@mkord Hmm to powiem szczerze że nie wiedziałem. W sensie wiedziałem że jest problem z kasą, nie wiedziałem że dokładają samorządy.

1

@Bykunn Chyba dwa lata temu ciekawie było w Gdyni. Miasto przez wiele lat dokładało policji, finalnie okazało się, że komendant co roku oddawał kasę do centrali, żeby się wykazać, że niby tak super zarządza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?