La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

konto usunięte

8

Według raportu Bayernu Monachium, klub z Bawarii mimo pandemii zanotował zysk 9,8 mln euro.
Tak się zarządza klubem.

4

@MesQueUnClub96 Co znaczy dobre zarządzanie i ludzie z łbem do interesów.

5

@IronSanHybrid bee Bayern sknerusy wyciągają z Borussi za darmo bee :D

konto usunięte

2

@NaFazieHitman Transfery z Bvb do Bayernu zdarzają się niezwykle rzadko i to jest fakt.

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 Bezduszne maszyny.

3

@MesQueUnClub96 Szacun dla Bayernu, serio. Jako kibic tej drużyny byłbym bardzo dumny z zarządu i ich podejścia. Oby w Barcelonie było kiedyś podobnie.

2

@MesQueUnClub96 zł euro?

konto usunięte

0

@Cvzx fug XDD pomyłka

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 Tylko, że to jest spowodowane wyłącznie wynikami sportowymi. Za samą wygraną z PSG dostali 19 milionów euro.

konto usunięte

1

@Khajio no ale wiesz też jak to jest, na każdym meczu takiego Bayernu jest komplet kibiców, to jest tyle kasy :D

1

@PJ777 Sytuacja doprowadziła do tego, że będzie podobnie.

0

@Khajio pamiętam jak za Guardioli wynik finansowy w którymś roku był negatywny bo trzeba było wypłacić pensje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?