- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
6
Tak na obecną chwilę wyglądają kolejki do lokali w których można oddać głos na kandydatów do ZŁOTEJ PIŁKI fcbarca.com 2020. Zdjęcia z różnych miejsc na świecie ofc :D
1) https://pbs.twimg.com/media/EGv_rMLXkAAlFB0?format=jpg&name=small
2) https://pbs.twimg.com/media/Ee_JOIFXoAIE702?format=jpg&name=4096x4096
3) https://pbs.twimg.com/media/D7gU5kFWsAAHboU?format=jpg&name=900x900
4) https://pbs.twimg.com/media/BoeGRi-CIAEPYXR?format=jpg&name=900x900
0
@IronSanHybrid no i co najlepsze, głosowanie na złotą piłkę znosi nakaz noszenia maseczki :)
0
@ranger3120 Oczywiście, że tak.
0
@IronSanHybrid liczyłem na zdjęcie z powiadomieniami z twittera. No offense.
0
@Rewolucja123 Ja nie prowadzę kampanii poza fcbarca.com (tak jak pisałem w oświadczeniu) to i nie dysponuję takimi ss :)
0
@IronSanHybrid panie, kogo ty chcesz oszukać, ciemno jest a ty fotki jak jest widno wrzucasz, kompromitacja
0
@Transu96 Panie czytać się Pan naucz ze zrozumieniem „Zdjęcia z różnych miejsc na świecie ofc” W tajemnicy Panu powiem, że w wielu miejscach na ziemi jest teraz jasno Panie.
0
@IronSanHybrid po edycji to sobie pan możesz wiesz co
0
@Transu96 Panie edycja była praktycznie odrazu, a Twój komentarz z 9 minut po niej... Nie usprawiedliwisz Pan swojej wpadki z czytaniem!
0
@IronSanHybrid otworzyłem stronę 9 minut temu i poszedłem coś zrobić, wróciłem i napisałem
0
@Transu96 Bo ktoś Ci uwierz... Pani czytanie ze zrozumieniem i czytanie uważne się przydaje! Nie brnij Pan, bo się Pan pogrążasz.
1
@IronSanHybrid moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, ŻE WŁAŚNIE MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA