La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

konto usunięte

0

Ogólnie dzisiejsze mecze Barcelony i Bayernu pokazały różnicę moim zdaniem pomiędzy tymi zespołami. Bayern walczy do końca, próbuje, zawodnicy biorą ciężar meczu na swoje ręce (Lewandowski) i wyrywają to zwycięstwo. A w Barcelonie? Griezmann zamiast strzelać, kiedy ma trochę przestrzeni, woli podać do boku. Oni (Bayern) wpuszczają Musialę, który jest wielkim talentem (każdy oglądający Bayern to potwierdzi), a my wpuszczamy Trincao.

1

@MesQueUnClub96 Dopóki Griezmann był na boisku to ta gra jakoś tam się trzymała kupy mimo jego błędów. No ale ten Trincao nawet utrzymać równowagi nie umie i za tym idzie efekt domina. Przynajmniej w moim odczuciu tak jest.

konto usunięte

0

@July_6_BcN chodzi mi o samo zagranie i ogólną chęć strzału. Ja mam wrażenie że oni chcą wejść do bramki.

0

@MesQueUnClub96 Bayern ma skrzydła, zawodnicy wiedzą co mają grać, mają najlepszą 9 na swiecie a nie Braithwaite'a do tego grają zeapołowo a nie piłeczka do Alby on poda w pole karne lub piłeczka do Messiego on coś wymyśli....

1

@MesQueUnClub96 miałem wrażenie że brakowało dziś dynamiki jak można układać mecze śr wieczorem sob 16 powinniśmy grać jak real. W niedz dlatego obawiałem się tego meczu od strony fiz. Bo tego mi brakowało .Valencia grała 2 składem z zespołem 2 ligowy i na świeżo wyszli.Real grał we wt grają w niedz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?