La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1346 Culés

konto usunięte

55

Busquets plusy:

0

@Ratamahatta +++++++++++++++

0

@Ratamahatta Czy to prawda? @Rewolucja123

konto usunięte

0

@Ratamahatta Koeman to chyba jakas miete czuje do niego, dziwne że nie dostrzega tego co zwykłym szarakom rzuca się w oczy

konto usunięte

0

@Ratamahatta Aż tyle tego?

konto usunięte

3

@Ratamahatta dał dobrą zmianę za De Jonga

1

@Ratamahatta Fajne argumenty. A no tak. Przed meczem założyłeś sobie, że zagra słaby mecz i się tego trzymasz.

0

@Ratamahatta A jego nieziemska maniera z piłka, co kruszy mury defensywy rywala?
A piękno jego podań, linijką odmierzonych?
A niesamowita inteligencja, najtęższe głowy wprawiająca w zakłopotanie?
Jak cię to może Busquets nie zachwycać? Jak? Tylko futbolowy barbarzyńca może tak jego grę ocenić!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ratamahatta
Było kilka plusów, dobrze rozciagał gre, dobrze napedzal akcje - zdecydowana wiekszośc piłek szła do przodu, kilka zebrał bezpańskich pilek na połowie rywali samym ustawieniem. Oprócz tych dwóch strat na własnej połowie jesli chodzi o minusy, dzisiaj kulała gra na wyprzedzenie, niepotrzebne, spóźnione próby przechwytów, gdy piłka go mijała a on był tym ostatnim pomocnikiem.
Ogólnie slaby mecz, tak na 4. Przecietnie w ataku i słabiutko w obronie.

0

@pax Mimo wszystko łatwiej się atakuje, aniżeli broni. Mógł czasami się ustawić zamiast podchodzić, ale trzeba też brać pod uwagę to, że jest sam z 3 pomocników często w obronie i ma całą szerokość do pokrycia. Dlatego też niezbyt patrzę na to, jak ktoś dał się koncertowo ograć, tylko bardziej na to czy popełnia błędy w kryciu lub ustawieniu.

0

@Rewolucja123
Tu jednak widziałem, że były sytuacje iż szedł do spóźnionej próby przechwytu. Gdy mijała go pilka zostawał z tyłu za linia piłki i za graczem do którego piłka zmierzała. TU nie chodzi o ogranie, ale o pewne doświadczenie. Przy takich brakach w defensywie, będąc jedynym pivotem z dwójką młokosów na stoperze moim zdaniem nie powinien sobie pozwolić na ryzyku - uda się-nie uda. Gdyby grali dwoma pivotami, taka gra byłaby ok, jeden trzyma pozycję, drugi aktywnie stara się piłkę odebrać.

0

@Ratamahatta 0 rh+

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?