La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

1

" Barcelona z flagowego okrętu futbolu stała się dryfującą tratwą. Trener Ronald Koeman poskładał ją z tego, co miał pod ręką, ale nadać jej stałego kierunku nie umie. Tym razem Barcelona straciła punkty u siebie z Valencią. Przegrywała, potem prowadziła, a skończyło się na 2:2. " - sport.pl

Pierwsze zdanie niszczy i jednocześnie sprawia, że człowiekowi robi się po prostu smutno, gdy w pamięci ma się chwile lat 2004-2006 i 2008-2019...

Quo Vadis Barcelona?...

1

@FC1899Barca życie to sinusoida więc słabszy moment musiał nadejść po takiej fali sukcesów w ostatniej dekadzie. Trzeba zacisnąć zęby i przeboleć kilka kolejnych lat. Założę się że już niedługo znowu będziemy wywoływali strach u przeciwników, niezależnie czy to Levante czy Liverpool :)

1

@FC1899Barca Ten moment musiał nadejść, wiecznie się nie da wygrywać. Na dodatek wydaje się, że Messi też powoli się kończy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?