La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

konto usunięte

1

Jak tam, tęsknicie za padaka- taką preferowaną przez Valverdinho, czy lepiej za Koumana?

11

@koziar Nigdy nie będę tęsknił za Valverde...

3

@IronSanHybrid Ani ja.

3

@koziar ViValdi miał Messiego w formie więc jako tako szło ale do oglądania to było 2/10

konto usunięte

1

@IronSanHybrid I prawidłowo, ja tęsknie tylko za Guardiolą.

konto usunięte

0

@Encore Co jak co, ale żygowiny w sosie z zażygania to były niezłe xD

5

@koziar za Valverde nie da się tęsknić. Vidal, Rakitic, Roberto i Busqeuts w pomocy to nikt nie przebije. Jestem pewien, że gdyby Valdek miał Messiego w takiej formie jak obecnie to byśmy mieli jeszcze gorsze wyniki

0

@koziar za Valverde walczyliśmy o mistrza teraz o kwalifikacje do pucharów. Zdecydowanie Valverde>Koeman.

2

@koziar Ja tęsknię za pierwszym i drugim sezonem Lucho. Szkoda, że w trzecim się wypalił...

1

@Encore I Suareza, Umtitiego, Rakiticia w formie, ale pod koniec jego przygody oglądało się to masakrycznie :S

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?