La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

4

A w czym był by problem gdyby sędziowie oceniali skok po obejrzeniu powtórek?

konto usunięte

1

@mrboom Chodzi o to by nie kombinowali za dużo.

1

@Janiama kto kombinował?

4

@Janiama To tak, jakby z VARu zrezygnować "by nie kombinowali". Bzdura.
Ma być sprawiedliwie, a nie że nie widzi i da na oko i "bajo jajo"

konto usunięte

0

@michal26 @mrboom Mając czas na powtórke może dojść do kombinowania notami. To był zawsze główny powód że noty dajemy kilka sekund po wyladowaniu.

1

@michal26 dokładnie, jak oglądałem skoki i skakał Ammann, to co chwilę mówili, że nabiera sędziów na telemark i noty zawyżone.
A takich pewnie jest więcej
I też często było, że przykładowo Polak i Niemiec walczyli o zwycięstwo i sędziowie z tych krajów próbowali notami "pomóc". Żenada

1

@Janiama ale jakiego kombinowania? Bo ja tego nie rozumiem. Co tam można kombinować? Każdy widział jak skoczył a później są jeszcze dwie powtórki, przecież że skoku na 18 pkt nikt nic już nie zmieni, żeby dać 15 albo 20

0

@Janiama Sędziowie są oceniani. Jeśli są zbyt rygorystyczni, lub pobłażliwi, to dostają mniej konkursów.
Mają dawać oceny możliwie jak najbardziej sprawiedliwe.

Nie widzę powodu dla którego mieliby kombinować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?