- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
4
Coś pięknego - właśnie na BarcaTV oglądałem zwyciężki mecz Barcelony z Cornella - i jaka piękna scenka po meczu - Koeman przybija piątki z młodzikami i rozmawia z Konradem i Collado o ostatniej akcji na boisku mocno gestykulując.
Bardzo mi się podoba podejście Koemana - co mecz ich instruuje i widać że nawet Collado (fajny gol z wolnego dzisiaj) który dopiero wraca po kontuzji już jest w obrębie zainteresowań naszego trenera.
Konrad - dzisiaj trochę przypominał mi trochę Odonkora z BVB sprzed lat - mega szybki ale nad ustawianiem się i wykorzystaniem swojego talentu musi jeszcze wiele popracować. Mecz na plus bo pokazał serducho, ale przydatności dla zespołu z tego było niewiele.
1
@JarekS A i tak będzie Braithwaite na LS i Griezmann na PS i z ławki bedzie wchodził Trincao :D
0
@Coutinho007 Na dzień dzisiejszy nie ma to znaczenia - zarówno Collado jak i Konrad na ten moment nie są jeszcze na etapie aby grać w pierwszym zespole. Collado dopiero co zagrał 2 cały mecz w tym sezonie, a Konrad gra mega nierówno - widać że wpaja mu Koeman dyscyplinę taktyczną i że jak nie jest przy piłce musi lepiej się pokazywać ale to jeszce nie ten etap - zrobił postęp ale potrzebuje jeszszcze z 1-2 kroczki zrobić. Regularnie oglądam mecze Barcelony B i widzę że idzie to w dobrym kierunku ale nie oszukujmy się - to zawodnicy których potencjał marnowany był jeszcze kilka miesięcy temu, teraz dopiero nadrabiają braki.
0
@JarekS Skoro tartak mamy na skrzydle i męczą nasze oczy Braithwaite i Griezmann bez dryblingu i wchodzi nieogarnięty Trincao to chyba już wolał hym żeby dostali jakiekolwiek minuty Konrad i Collado, nie mówie od 1 alw oni nie dostają wgl minut a my ogladamy kalectwo rodem z czasów środka pola Vidal Busi Rakieta.
0
@Coutinho007 Nie wiesz o czym piszesz, przecież napisałem że Collado dopiero po kontuzji co zaczął piłkę kopać, jest bardzo słaby jeszcze - na 3 ligę starczy to dzięki charakterowi, ale on potrzebuje jeszcze z miesiąc aby się odbudować - prawie pół roku nie grał w piłkę...
Konrad - wg mnie Koeman jeszcze go chroni - aby nie miał takiego wejścia jak Pjanic w ostatnim meczu z Juve. Z nim jest podobnie na ten moment - widać że ma potencjał ale potrzebuje zrobić krok do przodu bo nie wyróżnia się szczególnie na tle zespołów 3 ligi - musi się nauczyć wykorzystywać swój talent i widać że Koeman robi z nim pracę bo obserwuję jego mecze - ale nie od trenera zależy jak szybko będzie się uczył - nie każdy jest Ansu Fatim.
Podsumowując Braithwaite na skrzydle na ten moment ich zjada i jest w stanie utrzymać się przy piłce - tego na ten moment na tle zespołów La Ligi ani Konrad ani Collado tego nie zrobi a już nie mówiąc o wykorzystaniu swojego talentu. Potrzebują jeszcze trochę czasu, aby nauczyć się jak to robić, tutaj mam zarzut do Pimienty bo mam wrażenie że zamiast bawić się w tatuśka, to powinien po meczu jak Koeman wchodzić na boisko i przekazywać jak mają grać i dla dobra zespołu i aby lepiej/szybciej się rozwijali.
0
@JarekS Panie, ale skoro x mecz się kopie po czole Braithwaite na LS i Griezmann na PS a Trincao to bez głowy jezdziec to niech Koeman da jakieś im minuty, chociaż takiemu Konradowi. Valverde nie przeuswał sobie na LS Vidala kiedy mieliśmy w ataku Deficyty, tylko Ansu dał szanse, Carlesowi i Rafinhi, odejscie Valverde, kupno bez sensu Martina i Trincao dla Carlesa to był cios i co jest najgorsze to dawał nie mniej od tej dwójki...