- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
8
Rozumiem, że nie każdego musi bawić poczucie humoru Stanowskiego. Ludzie są różni. Ale pisać, że zrobił z siebie pajaca to już serio proponuję umówić się na zabieg wyciągania kija z tyłka. On ma taki charakterystyczny styl od dawna jak ktoś jest zszokowany to chyba wypełzł spod kamienia. Nowoczesne dziennikarstwo trochę ewoluowało. Facet przynajmniej ma jakąś wiedzę, a nie jak większość dziennikarzy karmi ludzi banałami. A to, ze sobie śmieszkuje sobie gdzieś na boku to podejrzewam tylko po to, by utrzymać się na 'powierzchni'. W tej branży w dobie internetu teraz bardzo łatwo zniknąć z dnia na dzień i takie g-afery mogą nie jednego przed tym uchronić.
0
@masq Boi się wielkiego Marcina
0
@Encore Każdy się boi.
0
@tristan87 Ja tam się nikogo nie boje
0
@Encore bo nie spotkałeś się oko w oko w ciemnej alejce z chihuahua (cziłała).
2
@masq Pijane dziennikarstwo ewoluowało teraz robią pato streamy
2
@masq Ja wiem że popyt na takie gówniane zachowanie jest, ale nie rozumiem dlaczego nie można tego krytykować. Zachowuje się jak kretyn, schodzi do poziomu Najmana a ludzie wiwatują.
0
@Encore jak to mawia mój ojciec, "pieniędzy i strachu nigdy nie miałem"
Widzę, że trochę wiele Was łączy ;)
1
@Bykunn +1, jakiś u Borka Pola czy Cwiąkały takich syfów nie ma
0
@masq Widzę że inaczej rozumiemy dziennikarstwo i nawet spłycanie tego "nowoczesnością" nie pomoże
0
@Bykunn @Gall Tzn. można krytykować, ale tutaj mam wrażenie, że niektórzy tak serio uważają Stano za kretyna. A on te wszystkie dziwne akcje ma IMO zaplanowane i robi to nie bez powodu.