- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
3
Z artykułu z Onetu,Mati w odpowiedzi na pytanie(o pomoc branży turystycznej ) przypomniał działanie PO z czasów kryzysu 10lat temu,a potem przyznał że robią wszystko czyli tak naprawdę nic:D
Premier był pytany, jak rząd planuje pomóc branży turystycznej. Szef rządu powiedział, że polski pakiet pomocowy dla gospodarki należy do największych w całej Europie.
- Czy ktoś się tego spodziewał, że uda nam się uruchomić wsparcie na taką skalę? Przypominam, iż główny strateg gospodarczy Platformy, pan Janusz Lewandowski, podczas kryzysu sprzed 10 lat, nieporównywalnie mniejszego, chwalił się tym, iż byli głusi i odporni na wołania o pomoc ze strony przedsiębiorców i tej pomocy nie uruchamiali. My robimy naprawdę wszystko, co tylko w naszej mocy, by wspomóc biznes, właścicieli firm, uchronić miejsca pracy dla ludzi. Mamy przygotowane mechanizmy wsparcia, jesteśmy w blokach startowych, by je uruchomić, ale czekamy na akceptację ze strony Unii Europejskiej dla kluczowych rozwiązań.
Edit, cały artykuły.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-morawiecki-o-wprowadzanych-obostrzeniach-serce-mi-krwawi/ndr2hqk,79cfc278
1
@Barca1992 mama zawsze mi powtarzała jak na jedynke ze sprawdzianu usprawiedliwialem sie tekstem "ale mamo, wiekszosc klasy dostala banie", to ona odpowiadala "ale Ty nie musisz byc jak wiekszosc". Widocznie Mati do dzisiaj ma w glowie to dziecinne tlumaczenie sie, skoro usprawiedliwia sie dzialaniem platformy przed 10 laty. :D
0
@Barca1992 Co w ogóle ten matoł porównuje? Tamten kryzys to był "piard" do tego co się dzieje teraz.