La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

konto usunięte

3

Z artykułu z Onetu,Mati w odpowiedzi na pytanie(o pomoc branży turystycznej ) przypomniał działanie PO z czasów kryzysu 10lat temu,a potem przyznał że robią wszystko czyli tak naprawdę nic:D

Premier był pytany, jak rząd planuje pomóc branży turystycznej. Szef rządu powiedział, że polski pakiet pomocowy dla gospodarki należy do największych w całej Europie.

- Czy ktoś się tego spodziewał, że uda nam się uruchomić wsparcie na taką skalę? Przypominam, iż główny strateg gospodarczy Platformy, pan Janusz Lewandowski, podczas kryzysu sprzed 10 lat, nieporównywalnie mniejszego, chwalił się tym, iż byli głusi i odporni na wołania o pomoc ze strony przedsiębiorców i tej pomocy nie uruchamiali. My robimy naprawdę wszystko, co tylko w naszej mocy, by wspomóc biznes, właścicieli firm, uchronić miejsca pracy dla ludzi. Mamy przygotowane mechanizmy wsparcia, jesteśmy w blokach startowych, by je uruchomić, ale czekamy na akceptację ze strony Unii Europejskiej dla kluczowych rozwiązań.

Edit, cały artykuły.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-morawiecki-o-wprowadzanych-obostrzeniach-serce-mi-krwawi/ndr2hqk,79cfc278


1

@Barca1992 mama zawsze mi powtarzała jak na jedynke ze sprawdzianu usprawiedliwialem sie tekstem "ale mamo, wiekszosc klasy dostala banie", to ona odpowiadala "ale Ty nie musisz byc jak wiekszosc". Widocznie Mati do dzisiaj ma w glowie to dziecinne tlumaczenie sie, skoro usprawiedliwia sie dzialaniem platformy przed 10 laty. :D

0

@Barca1992 Co w ogóle ten matoł porównuje? Tamten kryzys to był "piard" do tego co się dzieje teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?