La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

7

Podobno Real Valladolid żeby jak najlepiej wypaść w meczu z Barcelona, już wyszedł na murawę boiska i trenuje przesuwanie 10 zawodników na 25 metrze.

1

@ObiektywnyKibic121 Jeśli to skuteczne to niech to robią.

2

@Encore Skuteczne, bo my gramy bez żadnego pomysłu, to nawet jakby Raków Częstochowa tak zagrał z Barca mógłby liczyć na remis

0

@kiper09 Dlatego to jest zadanie trenera.

0

@kiper09 Raczej na wygraną.

0

@Encore
To niech później ludzie nie płaczą ze Barcelona traci punkty, jak miejsca w polu karnym jest mniej niż budce telefonicznej. Dopóki nie będziemy mieli kogos kto wygra głowę w polu karnym ze wrzutki albo magika typu Neymar, to każdy mecz będzie ciężki z autobusem.

0

@kiper09
Dokładnie, jeszcze szybki napastnik i strata punktów gwarantowana, mnie smieszy ze trener wystawi najbardziej prymitywna taktykę gdzie postawi wszystkich za piłka i kontry i to jest wielki geniusz.

0

@ObiektywnyKibic121 Wszyscy muszą się mierzyc z autobusami.Bayern,United,Liverpool,PSG czy inne zespoły i jakoś nie narzekają.Po to Barcelona wydaje po 100mln na zawodników czy rekordowe kontrakty np dla Messiego by dać sobie rade z tymi autobusami.

0

@Encore
Jak nie narzekają? Cały czas w Anglii słychać głosy jak to Mourinho zabija piłkę stawiając autobusy caly czas. Tottenham na luzie pyknął Man City bo podstawił autobus, a jak już Leicester przyjechało z autobusem i kontrami to Spurs nawet nie mieli dogodnej szansy. Jednowymiarowa drużyna, której oddasz piłkę i jej nie ma.
PSG ma Neymara i Mbappe którzy potrafią sami mecz wygrać. Bayern ma Lewgo który większość wrzutek zamienia na bramki, tylko u nas 1000 podań w lewo i 1000 w prawo na 25 metrze.

Jeszcze dodając, nie widziałem żadnego meczu tych drużyn w którym drużyna wyszła dosłownie tylko żeby meczu nie przegrać, z Barcelona to czasami drużyny się nie kryją z tym ze nie chcą grać w piłkę i za każdym razem długi wyjazd do naszych obrońców.

0

@ObiektywnyKibic121 Tak będzie, Ronald za to bedzie w razie w kazał chodzić po boisku i stosować niski Pressing.

0

@ObiektywnyKibic121 Te słabsze zespoły z tymi topowymi muszą tak grać bo inaczej nie zdobędą punktów a na tym im najbardziej zależy.Prosty przykład.Przyjeżdza Leeds na Old Trafford w weekend i chce grac ofensywnie i grac piłką po czym dostają 6 bramek w plecy.Coś za coś.Nudna i prymitywna piłka wzamian za szanse na zdobycie punktów z taką Barceloną czy United.

0

@Encore
Oczywiście w 100% się z Tobą zgadzam. Tylko ze niech przynajmiej próbują atakować, ja nie mam problemu jak drużyna atakuje i szybko wraca żeby podstawić autobus, mnie tylko irytuje jak drużyna wychodzi i nawet nie chce bramki strzelić, byle nie stracić a może jakiś babol pyknie. Bądźmy szczerzy gdyby nasza obrona nie miała wylewow w tym roku to teraz byśmy byli w czubie tabeli i nikt by nie mówił o kryzysie bo 90% meczów byliśmy lepsi od rywali.

0

@ObiektywnyKibic121 Dlatego z takimi drużynami trzeba jak najszybciej strzelić bramkę bo wtedy one się troche otwierają i jest szansa na kolejne bramki.Im dłużej będzie bez bramki tym będą grac jak grają.

0

@Encore
Dokładnie, tylko ze u nas chłopaki wykończenie 0, wszystkie mecze gdzie straciliśmy punkty nasze wykończenie było poniżej 0. Nawet z Atletico dalej nie kumam jak Lenglet nie skończył tej głowy.

1

@ObiektywnyKibic121 Najgorzej jak taki właśnie Cadiz strzeli ci pierwszy bramkę to wtedy jest istna agonia piłkarska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?