La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

0

Co do upadku Kingi Rajdy to zaraz zostanę dojechany, ale jak patrzę na ten skok to stwierdzam, że Panie nie powinny skakać na tak dużych obiektach.
To jest jedna z najlepszych naszych zawodniczek, a wcale w nie tak groźnej sytuacji kompletnie spanikowała. Wielokrotnie ogląda się takie sytuacje u mężczyzn i praktycznie wszyscy by to wylądowali

konto usunięte

3

@ShinobiQWE no bo faceci wcale się nie wywracali, nawet ci najlepsi :D
jeden z mistrzów potrafił spaść z belki i jechać na tyłku, ze ledwo się zatrzymał przed progiem...

Pewnie nie wiesz, ale kobieta skoczyła na nartach 200 metrów, także masz rację z dojechaniem. I weź pod uwagę, że Panie skaczą trochę krócej na nartach,z każdym pokoleniem będzie lepiej.

1

@ShinobiQWE Zacznijmy od tego że ten konkurs nie powinnen sie odbyć.

konto usunięte

1

@ShinobiQWE Oglądałem kilka razy ten filmik i prawda jest taka, że warunki po prostu były fatalne i nawet najlepsi mogli mieć to samo co Kinga Rajda. Nie ma co tutaj nawet usprawiedliwiać tego wydarzenia, bo zawody w takich warunkach nie powinny się odbyć. Wnioskując z twojego wpisu to nie wina tylu metrów ale po prostu fatalnej decyzji w sprawie zawodów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?