- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
13 odpowiedzi
Rifek
3
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:1. Neymar (222 mln euro)2. Mbappe (180 mln euro) 3. Elliot... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
8
https://mobile.twitter.com/ZewlakowMichal/status/1341450449241706496
Przeprosił, chociaż to.
1
@tristan87 Szanuję.
25
@tristan87 Dla mnie zero, bo jak ktos jedzie po 1.6 promila, to znaczy, ze tym bardziej jezdzil po 2-3 piwach i pewnie mu sie ‘zdarza’.
Wobec pijanych kierowcow powinni wyciagac duzo ostrzejsze konsekwencje, bo tyle ile oni ludzi zabijaja co roku, to az leb boli.
2
@YoNoEntiendoNada Zero tolerancji dla takich dzbanów, a przeprosiny niech sobie w dupę wsadzi.
3
@YoNoEntiendoNada @IronSanHybrid dożywotnio pozbawić takich prawka jazdy moim zdaniem;)
0
@YoNoEntiendoNada
ty nigdy nie popełniłęś żadnego błedu?
1
@YoNoEntiendoNada +10.
Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów u kilka tysięcy kary. Oczywiście w razie spowodowanaia wypadku dodatkowe więzienie czy coś w ten deseń.
14
@MarioVeB! Lol, jeżdżenie przy 1,6 promila to błąd?? Ten błąd mógł kosztować życie niewinnych ludzi. Obrzydliwy komentarz
2
@MarioVeB! Jeszcze raz napisze to co już dziś napisałem: „Ooo widzę, że Żewłak po pijaku wypadek spowodował. Dla mnie jazda po alko powinna być równoznaczna z dożywotnią utratą uprawnień do prowadzenia wszelakich pojazdów mechanicznych. W dodatku wypadki po alko powinny być traktowane jako próba zabójstwa... Nie ma usprawiedliwienia dla alkoholików za kółkiem...”
To nie jest błąd, to jest najgorszy sort debilizmu.
2
@YoNoEntiendoNada aż strach pomyśleć ile osób faktycznie jeździ po spożyciu alkoholu.
Jakieś dane mówią, że jest to kilkadziesiąt tysięcy rocznie w Polsce
A ilu się nie łapie? Mam prawko kilka lat i ani jednej kontroli. Znajomi i rodzina podobnie.
A wielokrotnie słyszałem, że ktoś wsiadał po za kółko.
To na prawdę mogą być zatrważające liczby
0
@Barca1992 i myślisz, że jak mu zabiorą prawko, to nie wsiądzie za kółko?
0
@barcelonaLM
Obrzydliwe to jest co najwyżej jego kamieniowanie. Okazał skruchę i przeprosił niczego sie nie wypiera ,a to dużo. Nikt nie mówi ,że zrobił dobrze ,ale nie trzeba od razu skreślać człowieka.
2
@IronSanHybrid Ja się z tobą zgadzam. Szanowałem go, czas przeszły.
0
@IronSanHybrid Cytując pewnego mieszkańca Wrocławia - "Moralne dno". Nikt normalny nie wsiada za kółko pod wpływem. Chociaż widzę, że jak na ironię, tutaj go wybiela. Fajnie to kontrastuje jak chłopu wybaczył jazdę po pijaku, co mogło doprowadzić do czyjejś śmierci, ale pała nienawiścią do ex-zawodnika Barcy, który ośmielił się zmienić klub i ponoć nawet napluł jemu w twarz :D
1
@MarioVeB! No tak, przeprosił i już elegancko. Dobrze, że nikogo nie zabił bo te przeprosiny by życia nie przywróciły.
0
@mrboom jak ktoś jest idiotą to wsiądzie;).
0
@barcelonaLM Twoja nadinterpretacja jest niedorzeczna.
0
@Barca1992 Jak ktoś pić nie umie, to też wsiądzie. Żewłakow widocznie nie umie.
4
@MarioVeB! Tak jak Twój pierwszy komentarz. Szkoda dyskutować.
2
@MarioVeB! Tak, popelnilem blad. Bylem niemily dla ludzi w sieci, czasem bez wiekszego powodu. Oklamalem rodzica. Zajrzalem w SMSy dziewczynie. Wzialem fajny dlugopis z pracy do domu, chociaz to wlasnosc firmy.
Tego typu, normalne bledy popelniane na codzien, ktore nikogo nie stawiaja w zagrozonej pozycji.
Czego nigdy nie zrobilem i nie zrobie, to wlasnie wsiadanie za kolkiem po pijaku, tak samo jak nikogo np. nie zamorduje. A wiesz dlaczego? Bo wsiadanie po pijaku niczym sie nie rozni od intencji, jaka maja mordercy - to jest hazard czyims zyciem i trzeba byc dzbanem, by cos takiego zrobic.
0
@Barca1992 no właśnie, dlatego dożywotni zakaz nic nie zmieni
Najbardziej dotkliwa będzie pewnie kara finansowa, adekwatna do zarobków
0
@MarioVeB! Prowadzenie pod wpływem to przestępstwo
Komentarz usunięty