La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 883 Culés

13

Ja pierdziele co wy macie z tym Puigiem. Tylko idiota by nie zauważył, że go nie chce wystawić. Może jest tym kretem, może olewa na treningach. Nie wiadomo, ale ewidentnie nie będzie grał póki nie będzie takiej ostateczności.

1

@arasz1819 nie trzeba daleko szukać, Koeman powiedział mu idź bo pójdziesz na trybuny, a ten miał go w dupie i został, sam sobie jest winien, a Koeman widać charakterny i tyle.

1

@NaFazieHitman Koeman nie jest charakterny tylko głupi i nie potrafi podejść do sprawy jak dojrzały człowiek. On ma 57, a Puig 21. To ten starszy powinien być mentorem, tymczasem zachowuje się jak obrażona nastolatka. Przez to jego wygórowane ego nic w tym sezonie nie wygramy bo w kluczowym meczu nie przyzna się do błędu i będzie ślepo stawiał na swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?