La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

konto usunięte

8

Jeżeli Puig nie odejdzie w styczniu na wypożyczenie to jest zwykłym leszczem a nie piłkarzem. Ile on zagrał minut w 2020r? Do czerwca 2021 również nie pogra a to będzie oznaczać stratę aż półtora roku w grze. Dla chłopaka, który ma 21 lat to jest katastrofa.

0

@Janiama Leszczem to jest Pjanic. Koeman może w styczniu już wylecieć i Puig pogra więcej u innego trenera.

konto usunięte

0

@Janiama może mu odpowiada ta rola, ogląda sobie mecze Barcy na trybunach w czasach pandemii, nic nie robi, hajsik dostaje. :)

0

@Janiama Kontrakt mu się kończy, zatem gdzieś odejdzie, niekoniecznie na wypożyczenie. Jak Koeman lub inny trener nie będzie z nim wiązał swoich planów to chłopak w czerwcu pójdzie do klubu, który będzie go chciał.

0

@Janiama Oby odszedł nie chce mi się patrzeć jak jest krzywdzony. Ja osobiście mimo ogromnej miłości do tego klubu nie potrafiłbym wybaczyć takiego czegoś.

0

@Janiama Leszczem :D Może nie będzie miał radości z gry dla innego klubu i czeka ślepo na swoją kolej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?