- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1696 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1696 Culés
0
Rock i Rojo o Cyberpunku
0
@tadzik447 Ja tam odinstalowałem i mam zamiar czekać, aż naprawią to. Zagrałem tylko 4h, ale jakoś nie mam na tą grę parcia już.
0
@Rewolucja123 Ja mam 80 godzin gry i dwa zakończenia za sobą :)
0
@tadzik447 ja 81 godzin i jeszcze fabuły nie skończyłem xD
0
@tadzik447 Ale pierdole*** Redzi tworzyli grę początkowo głównie na PS4, mogli najpierw wydać na PS4, a potem "zachwycać" na PS5. Wydać rok później i tyle. Denerwuje mnie takie bronienie Redów pod tym względem. Wydali produkt na PS4 i powinien tam ładnie działać od początku, a Ci wyżej Panowie gadają kocopoły na ten temat. Pomijajac oczywiście fabułę i wszystko inne.
ps 40h za mną, na ps4 fat. Więc da się, ale trzeba kurw* chcieć.
0
@patryk355 Bo tam gdzie się da zrobić misję po cichu to i ja tak zazwyczaj robiłem rozpierduchę to szybciej szło :D
0
@koksik2700 Obejrzałeś ten filmik?
0
@tadzik447 Jestem w trakcie, 15 minut już za mną. Bo o fabule nie ma co się wypowiadac, o klimacie, bo to jest miód.
0
@koksik2700 I co powiesz na słowa, że zarówno ktoś z Sony i Microsoftu "odebrał" tę grę na starą generację? Przecież ta osoba/osoby widziały jak ta gra wygląda na tym sprzęcie.
0
@tadzik447 Oboje popełnili błąd i ktoś powinien dostac po dupie. Wina i tak spada moim zdaniem na Redów. To ich gra, a nie żaden ex Sony czy Microsoft.
1
@koksik2700 Jak dla mnie to może mogli pójść śladem R* i wypuścić grę najpierw na jedną platformę potem na drugą z tym, że odwrotnie - najpierw na PC a rok później na konsole :P
0
@tadzik447 I tak to powinno być, a wkurw** mnie niemiłosiernie bronienie, że gra nie ma prawa bytu na ps4. Otóż ma...Na ps4 chodzą świetne wizualnie gry...Tak samo wlasnie teraz zdanie o Kingdome Come, ale nikt tej gry tak nie hypował. :P
0
@koksik2700 Tylko, że gry twórcy gier jeśli robią grę najpierw na jedną platformę, a później na drugą to niestety konsole mają pierwszeństwo :P
2
@tadzik447 ja też nie robię po cichu, ale staram się robić wszystkie poboczne i kontrakty najpierw, chociaz juz i tak zbliżam się do końca :D
1
@patryk355 Mi kilka kontraktów zostało i zakupy aut :P Nawet talię tarota złożyłem :D
0
@tadzik447 Niech mają pierwszeństwo. :P Ja gram na konsoli i lubię to. :P
Rynek jednak ps4 około 130 milionów? Xbox pewnie koło 50. Kto by chciał ominąć taki rynek? Także mozna bronic Redów itp. ale niech mi nikt nie wciska kitu, ze to nie było robione na ps4, czy nie powinno miec racji bytu, skoro tam jest taka baza graczy. Na moje oni po prostu w pewnym momencie przesiedli się na PS5 i obudzili się z ręką w dupie.
1
@patryk355 Ja gram tak, że robię poboczne w miejscu gdzie mam mniej więcej główne questy. :P Poboczne, Tarota itp. Chcę wbić platynke oczywiście jak w Wieśku. :P
0
@Rewolucja123 to może lepiej znowu zainstaluj, mniej do pobrania będzie gdy już będzie gotowa xD
0
@koksik2700 Ja mam PS4 Pro, z gier multiplatformowych grałem tylko w AC: Odyssey i Rocket League. RDR 2 zagrałem na premierę, ale wtedy był tylko na konsolach. Grałem w tamte gry na konsoli, bo komp uległ awarii, a tak to ps gram tylko w exy :P Także wolałbym żeby gry najpierw na PC wychodziły :D
0
@Transu96 nieee. Będzie za dużo zajmować, a przyda się trochę miejsca na filmy dla dorosłych.
0
@Rewolucja123 A czy ty już możesz takie filmy oglądać? :P
0
@tadzik447 Od ponad roku.