La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

0

A jeśli ktoś ci powie, że Neymar wróci?



Nie ma pieniędzy na piłkarzy, trzeba sprowadzić wielu ważnych zawodników, by walczyć o wszystko. Trzeba im też zapłacić, a to nie jest łatwe. Neymar zapewne jest bardzo drogi.



Może obniży pensję, bo chce z tobą grać?



A jak zapłacić za transfer?


A @LuisSalvano i tak napisze, że dalej wierzy w powrót Neymara XD

konto usunięte

0

@Konias4318 A mama cie nie nie nauczyła, że nie wolno skarżyć?

konto usunięte

4

@Konias4318 Jeszcze 10 razy wklejcie to i mnie oznaczcie, bo może ktoś (w tym ja) przeoczył. No, ale nie ma to jak zdobywać herbiki i względy KWA na moich plecach. Może coś nowego i ambitniejszego, panowie? Czy dalej stara bida?

Pomijam to, że Messi nie jest od robienia transferów, a od ustalania wydatków na zakupy i ogólnie ruchy transferowe są inne osoby. Przyjdzie Laporta, otoczy się ogarniętymi, doświadczonymi ludźmi i będą kombinować / myśleć, co dalej.

0

@tmQbassive Nie widzę tu elementu skarżenia, ale ok, odpowiem - nauczyła. Mam po porostu bekę z tego gościa, bo kilkukrotnie pisałem z nim na temat powrotu Neya, tłumacząc, że najzwyczajniej na świecie klub nie ma na to kasy, a on dalej swoje. Tyle.

0

@LuisSalvano Bardzo długo nie śledziłem La Rambi. Czytając ten fragment zwyczajnie pomyślałem o Tobie. W sumie jestem ciekawy Twojego zdania na ten temat.

2

@LuisSalvano i dobrze @Konias4318 powninen tyle razy to napisać ile Ty razy napisałeś o Neymarze

konto usunięte

1

@barcowy1899 A czy ja pisząc o Neymarze oznaczałem za każdym razem jakichś użytkowników?

0

@barcowy1899 no, ale napisali to już 10 razy wcześniej.. może sprzedadzą trzech piłkarzy i będą mogli go sciągnąć po normalnej cenie rok przed końcem kontraktu, a wypłate pokryją pozbywając się tamtych, chociaż i tak musiałby obniżyć wiadomo, jednak grając dla Barcy jest większy światowy prestiż niż w PSG

konto usunięte

3

@Konias4318 śmiejecie się z @LuisSalvano ale zobaczcie że Neymarowi się kontrakt kończy w 2022 a jak Messi zostanie to już nie będzie to niemożliwe :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?