La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

3

Jeżeli Murańka miałby negatywny wynik to wg mnie niech robią kwalifikacje od nowa. A wy jak myślicie? Moim zdaniem nie można wykluczyć całej kadry na podstawie testów które mogą wskazywać błędnie pozytywne wyniki.

konto usunięte

2

@ShinobiQWE mnie o to nie pytaj, to jest już chyba nie do ogarnięcia.

konto usunięte

2

@ShinobiQWE W tym momencie jest to jedyne słuszne rozwiązanie.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Podobno mają złożyć wniosek o dodaniu wszystkich naszych reprezentantów do konkursu głównego bez potrzeby kwalifikacji w wyniku zaistniałej sytuacji. Nie wiem czy to się uda, ale trzeba wierzyć.

0

@pawelfcb2010 Ma negatywny. Jeżeli nie dopuszczą Polaków do tych zawodów, a co się wiąże z ponownymi kwalifikacjami to będzie kompletne dyskryminowanie polskich skoczków. Pomijając już aspekt sportowy to dochodzi aspekt finansowy, sponsorzy itp.

1

@ShinobiQWE Teraz zrobi się kolejne testy i jutro rano już będzie pozytywny ;) Nie ważne kto jest badany, ważne kto sprawdza test.

0

@Pressinho Gdyby chcieli kombinować w ten sposób to dzisiaj daliby pozytywny i nie byłoby tematu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?