- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1564 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1564 Culés
0
A co teraz za drama? Chyba trzeba będzie trzeba się przyłączyć do moich kolegów
1
@MesQueUnClub96 Gdzie?!
1
@IronSanHybrid sam w niej jesteś :D
2
@MesQueUnClub96 To nie drama, porobiłem ich 3:0 w Państwa miasta i się spłakali :>
1
@IronSanHybrid a co to była za gra w Państwa Miasta? :D i gdzie?
1
@MesQueUnClub96 Normalne P-M w necie :D
2
@MesQueUnClub96 Nie polecam. Nie ma z kim pisać. Same sztywniaki.
0
@IronSanHybrid a na jakiej stronie :D
Pewnie Kurnik czy coś :)
1
@MesQueUnClub96 tu w dyskusji masz stronkę: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9435014#comment-9435030
1
@Encore Panie dej Pan spokój :D
2
@IronSanHybrid Dobra dam ale tylko na chwilkę
2
@IronSanHybrid już tak nie kozacz, bo następnym razem jak na czas będziemy grać, to nawet ten co zna po angielsku tylko słówko banana jak małpa jakaś wcale nie będzie tski gorszy od ciebie :v
1
@DaPi Powiem tak: TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM! :>
1
@IronSanHybrid ze mną też kantował w państwa miasta, dlatego wygrał - nikt mu nie uwierzy że zna miasta z armenii itp ;x w statkach już kantowac nie mógł więc dostał srogi wbiertal
1
@Transu96 3:2 w statki z Tobą wygrałem co Ty masz z tymi porażkami xD 2:0 dostałeś w P-M i mi nie płacz, bo to nie moja wina, że słaby z gegry byłeś.
2
@Transu96 nie No, ale miasta Armenii tj. Erywań to każdy powinien znać...
2
@IronSanHybrid radiówkę neta ma i mu się zacięło jak 2:0 wygrywał i myśli, ze wyszedłeś z gry
2
@DaPi hahaha, a ten mi płakał, że kto zna takie miasta jak Erewań czy Hoboken w USA xD
2
@DaPi Pewnie tak było :D
3
@IronSanHybrid nikt normalny, pewnie mu teraz na pw napisałeś żeby Cię poparł, jak zwykle ustawka, a w statki dostałeś wciry i tego nie zmienisz
2
@Transu96 haha weź się Pan nie kompromituj :D Mówiłem Ci, że jestem w to dobry tj. państwa, miasta czy flagi krajowe :D
1
@DaPi ten mi jakieś Antalya czy inny urdzik pisał, nawet baba takich chwastów nie zna
2
@Transu96 potwierdzam, ze zaproponował mi 2zl za to ze go poprę. Słowa dotrzymałem, a on nadal nie wyrzucił tego dwojaka przez okno
1
@Transu96 Antalya Turcja izi ja to znam z podróżowania palcem po globusie, a on pewnie z grania w fife
2
@IronSanHybrid widzimy się wieczorem na uch i wormsach, mam nadzieję że nie zrobisz dannego stathama i nie obsrasz zbroi, będziemy czekać z keracem i grzesiem