La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

1

Dlaczego nie wrócimy do korzeni ?
4 obrońców skupionych bardziej na defensywie (ewentualnie jeden boczny bardziej ofensywny).
3 pomocników (jeden defensywny Frenkie, kreator Riki i ofensywny Pedri)
I 3 w ataku (jakas 9 z krwi i kości i 2 SKRZYDŁOWYCH ktorzy będą potrafili kogokolwiek przedryblować i zrobic akcje napastnikowi. Nie wiem czy Fati skrzydło czy napastnik to trzeba zobaczyc)
Taka jest moja wizja po odejściu Leo prawdopodobnie w lecie

0

@SinMistico Na uj wracać do korzeni.. Powinniśmy iść z duchem czasu, a nie trzymać się tego ch*lernego DNA. Enrique był jedynym trenerem od dawna, który miał inny pomysł na grę i jak widac przynosiło to pozytywny skutek.

konto usunięte

0

@SinMistico no tak to mniej więcej wyglądało w 4-2-3-1, oczywiście z innymi piłkarzami na poszczególnych pozycjach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?