La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 737 Culés

3

Bruno to nie piłkarz.Bruno to styl życia.


konto usunięte

2

@Encore Ile z karnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 Może z dwa

1

@Encore My jak zwykle musieliśmy wziąć za to nie tego Portugalczyka co trzeba.

konto usunięte

0

@Encore Z dwa? Na pewno więcej.
Jeśli chodzi o wszystkie rozgrywki to 5 naliczyłem.

0

@MesQueUnClub96 coś mu to ujmuje, że strzela bramki z karnych? Karny to jeszcze nie bramka :) a Bruno na ten moment, dla mnie jest w top3 pomocników na świecie

konto usunięte

0

@ElPonczato chodzi mi o to że robi się z niego najlepszego pomocnika na świecie.

1

@MesQueUnClub96 jak dobrze policzylem to 4

1

@MesQueUnClub96 no to słucham, kto jest lepszy na tę chwilę? KDB to wiadomo :)

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 no nie wiem, to matma XD

konto usunięte

0

@ElPonczato Kimmich jest lepszy.

2

@MesQueUnClub96 Kimiś lepszy od Bruno?W czym.Napewno nie w ofenyswie xd

1

@MesQueUnClub96 Kimiś XD kończę temat :P

konto usunięte

0

@Encore @ElPonczato W takim razie nie oglądacie Bayernu. Środek pola w Bayernie bez niego nie istnieje.
Encore Kimmich to jest inna pozycja niż Bruno.

1

@MesQueUnClub96 No właśnie dlatego ja nie mam jak ich porównac.Wole go porównywac do takiego KDB

konto usunięte

0

@Encore Ale ogólnie uważam, że Kimmich lepiej by się sprawdził na pozycji Bruno, niż Bruno na pozycji Kimmicha.

1

@MesQueUnClub96 Możliwe że tak.Bruno to urodzony ofensywny pomocnik a Kimiś tak naprawdę wszędzie gdzie nie zagra to oferuje jakość.

konto usunięte

1

@Encore Kimmich to facet od czarnej roboty i przyszły kapitan Bayernu.

1

@MesQueUnClub96 No pewnie to przejmie po Nojerze

konto usunięte

0

@Encore Zależy kiedy Mula i Lewy skończą kariery :D

0

@ElPonczato Pisales ze Bruno jest top 3 pomocnikow na swiecie,a nie ofensywnych pomocnikow.Dlatego Kimmich jest przed nim.

0

@Encore Patrzac ogolnie nie dzielac na pomocnikow defensywnych i ofensywnych to Bruno nie dorasta do piet Kimmichowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?