La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

konto usunięte

0

Powiedzcie mi jedno. Jak to jest możliwe, że nas nie stać nawet na transfer za 5mln?? kto do tego doprowadził (nie wierze, że wina pandemii, ani sama Bartomeu)
to jest nieprawdopodobne..
jeśli nie zajdziemy daleko w Lidze Mistrzów, ani nie wygramy mistrzostwa, w przyszłym sezonie będzie tragedia.

konto usunięte

0

@Marcel99 mistrzostwa i tak już nie wygramy

1

@Marcel99 w LM to najbardziej opłacalne jest drugie miejsce - wtedy nie płaci się aż takich premii piłkarzom jak za wygranie w tych rozgrywkach. ;)

1

@Marcel99 Bartomeu konsekwentnie opróżniał budżet klubu, szastał hajsem na transfery, szastał hajsem na kontrakty, u nas nawet młode łebki na starcie dostali krocie i do momentu pandemii było to niewidoczne, a gdy brakło przychodów z biletów, klub nie zarobił większej sumy na sprzedaży to wyszło szydło z worka, w klubie nadal grają piłkarze, którzy pobierają kosmiczne pensje, więc co tu nie wierzyć, tak się kończy burżujska polityka.

0

@Marcel99 Bo transfer Depaya to nie tylko 5mln? Dolicz to ile sobie sam Depay policzy za podpisanie kontraktu z Barceloną + prowizje agenta + jego pensje

0

@Marcel99 Jak nie wierzysz to zobacz ile zarabiał Roberto przed pandemią.

0

@takisobiektos Myślę, że 40 mln by wyszło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?