La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

4

Teraz sobie tak uświadamiam, że każdy mundial z udziałem Polaków jaki oglądałem wyglądał identycznie
Mecz otwarcia (w pałę)
Mecz o wszystko (w pałę)
Mecz o honor (wygrany)
2002 ✔️
2006 ✔️
2018 ✔️
Stabilną reprezentacja :D

1

@AmigoBlancos Ci co żyli w latach 70/80 mieli więcej szczęścia od nas.

0

@MesQueUnClub_87
Masz w nicku 87 co chcesz :D

0

@AmigoBlancos Ale wtedy jeszcze nie byłem kibicem, bo urodziłem się rok po Mundialu 86' Meksyk, gdzie zatrzymaliśmy się na 1/8 finału, więc na bieżąco miałem okazje oglądać tylko te do których się później zakwalifikowaliśmy czyli właśnie od 2002 Korea-Japan, jednak dobrze wspominam np. ćwierćfinał Euro 2016

0

@AmigoBlancos Wygląda na to że gdybyś miał 40 lat więcej, to ta twoja statystyka źle by nie wyglądała, ale Ci co się urodzili w latach 80 i 90 mają przerąbane łącznie ze mną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?