- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
0
Widzę tutaj rozpacz po Suarezie ale pół roku temu 90 procent osób tutaj go oddawało za darmo a dzisiaj 100 procent chce jego powrotu. Mówiłem że jest to dobry napadzior ale nie lepiej było stekac że jest gruby i się potyka.
3
@Mroziu Ja nie chcę, więc to już nie jest 100% i obstawiam, że takich jak ja jest tutaj więcej, także trochę zgeneralizowane te dane statystyczne, wystarczy sprzedać kliku zbędnych zawodników latem i kupić porządną 9, a nie rozpamiętywać Suareza z 2015 roku.
2
@Mroziu bo każdy myślał, że jak go się pozbędziemy to przyjdzie napastnik
0
@Mroziu Bo Nieudacznik sprzedał go za frytki i zostawił nam na szpice Duńską Armate ciezko nie być sfrustrowanym skoro rozbiórka i sabotaż pana Bartomeu doprowadziła do tego że przez 3 lata z szamba bedziemy sie wygrzebywać a na szpicy gra Supa Strajker Martin Braithwaite zamiast kogoś na poziomie kto powinien za Suareza przyjść.
4
@Mroziu nie wiem, jak żeś te procenty wyliczał, ale ja na przykład nie chcę.
0
@Guffi ze wzoru Tomasza Hajto.
3
@Mroziu Problemem nie było samo odejście Suareza (bo na niego i tak już przyszła pora powiedzmy sobie szczerze) lecz to że nikogo nie znaleziono na jego zastępstwo. Prawda jest taka że klub powinien już rok wcześniej kogoś kupić najlepiej młodego żeby powoli wchodził w buty Suareza a tymczasem Urugwajczyka oddano a nie zastąpiono go tak na prawdę nikim bo z całym szacunkiem dla Braithwaita ale ten piłkarz pewnego poziomu nie przeskoczy choć zmiennikiem byłby według mnie dobrym. To że Suarez powinien odejść to było jasne i sam byłem za tym żeby odszedł bo prawda jest taka że to był już wrak piłkarza z poprzednich lat ale to nie znaczy że klub musiał oddawać go za darmo tak jak Rafinhe, Vidala i praktycznie Rakiticia (bo te 1,50M to śmiech na sali).
0
@Mroziu O tak, ile ja się tu batalii natoczyłem z tymi co go wyzywali od grubasów i że Griezmann i Brajtłajt biegają i wystarczy wywalić Suareza i Messiego i będzie cacy xD