La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

20

- Jedyny oficjalny ruch jaki Barcelona planuje ogłosić w zimowym okienku transferowym to przyjście Erica Garcíi dopiero w czerwcu. Jeśli Barcelonie udałoby się zarobić na sprzedaży jakiegoś piłkarza, to wtedy doszłoby do negocjacji z Manchesterem City odnośnie przyjścia Erica już w styczniu. [Fernando Polo]

- Leo Messi zarówno wczoraj jak i dziś pojawił się w ośrodku treningowym mimo tego, że piłkarze mają wolne od treningów. [Alex Pintanel]

0

@BarcaInfo Trzeba liczyć że zarząd coś ogarnie, ale będzie miał mało czasu.

0

@BarcaInfo ciekawe czemu o tego Depaya nie chca sie postarac w 1 kolejnosci... obroncow mamy jakby nie patrzec az 5 jak Geri wroci i zaden sie nie polamie no to jest 5. A kalectwo w wykonczeniu akcji nadal bedzie kuleć... moze ten Depay cos by wniosl zeby jednak te wyniki byly inne

konto usunięte

0

@BarcaInfo Takie trochę dziennikarskie pieprzenie. Jeszcze nie ma nowego prezydenta, ale już wiedzą, co Barca ogłosi zimą...

konto usunięte

0

@Tomek54321 Ja myślę, że on przyjdzie zimą.

1

@LuisSalvano no ja tez mysle ze jak juz prezydent bedzie to przemysli to i zauwazy ze mamy 5obroncow i ze najpierw trzeba bedzie podreperowac atak a dopiero pozniej obrone

konto usunięte

0

@Tomek54321 Otóż to...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?