La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

2

Fajny ten Kowal w La Liga Bonita, „Eibar nie był gorsza drużyna niż Barcelona”. Eibar 1 groźna akcja po błędzie Araujo. Oni chyba inny mecz analizowali.

5

@ObiektywnyKibic121 Przecież w pewnym momencie Eibar zamknął Barcę na jej połowie xD

0

@vangoor W pewnym momencie? Trwało to ponad 30 minut.

0

@vangoor
I co z tego? Barcelona zamknęła Cadiz na 85 minut na 30 metrze, a i tak po meczu mówili ze Cadiz zagrał lepiej od Barcelony... Jakie to jest dziwne ze jak Barcelona zamknie kogos to jest geniusz obronny drużyny przeciwnej, a jak już ktoś zamknie Barcelonę i Barcelona odda piłkę, to nagle Barcelona tragiczny klub i Eibar zagrał lepiej

0

@ObiektywnyKibic121 Barcelona - Cadiz/Eibar - widzisz dysproporcję?

0

@vangoor
To nie ma znaczenia jaki klub, jak Atletico podstawia busa, wykopuje piłkę na auty z Getafe to nikt nie mowi jak fatalnie Atletico grało. Tylko zawsze ze fatalnie Barcelona. Jakby przyszedł tutaj trener co by w każdym meczu stawiał autobus i kontrował, wygralibysmy 5-0 to tez by ludzie mówili ze Eibar zagrało z nami jak równy z równym bo nas zamknęło na naszej połowie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?