- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
2
Pochettino powiedział kiedyś o Barcelonie co powiedział, przy okazji jeszcze poszedł do PSG, nie wiem jak ktokolwiek tutaj chciał go mieć za trenera. To jak być kibicem Wisły i prosić o Stawowego jako trenera czy Cabaja jako piłkarza, bądź być kibicem Cracovii i prosić o Małeckiego jako piłkarza czy Stolarczyka jako trenera. Chyba że takie osoby nie traktują kibicowania Barcelonie poważnie...
1
@jakub1906 Gdyby nie to pierdo*** o polskiej lidze, to może bym jeszcze mógł wyobrazić sobie te porównania. :P
3
@jakub1906 Być może, ale warsztat trenerski Pochettino>Warsztat trenerski Farmera Setiena i Koemana.
2
@jakub1906 niektórzy mają gdzieś, co kto mówi, tylko patrzą jak trenuje :)
Wolę gościa, który jest fanem Espanyolu i wygra z nami 3x LM niż ciamajdę, który na każdym kroku podkreśla uwielbienie do Barcelony, a potem przegrywamy trofeum za trofeum. Nie traktuje twojego komentarza poważnie, chyba...
0
@Coutinho007 na ten moment to ten Kuman wygrał więcej jako trener jak Pochettino :P
2
@jakub1906 Pochetinno wycofał się ze swoich slow o Barcelonie samemu, kiedy o dołączeniu do Barcy były tylko plotki, wiec nie miał presji. A nie rozumiem, czemu do PSG miałby nie dołączyć. Trener genialny, do Barcy by pasowal
0
@Explode nie no, trener zajebiaszczy bądź co bądź jednak, chcąc go tutaj równie dobrze mógłbym wybaczyć Neymarowi, a jakoś mi to przez myśl nie przechodzi nawet jakbym się bardzo postarał. Są pewne zasady które się powinno respektować
3
@Explode Pochettino genialną robotę robił w Totkach czy nawet w Espanyolu. Gdzie taką robotę robił Koeman?