La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1531 Culés

0

Ciekawi mnie jedno, jak nas Eibar „zamknął” to mówili jaka ta Barcelona jest tragiczna. Ciekawi mnie jakie będą opinie po tym meczu, bo Celta jest 3 razy lepsza drużyna niż Real i ich zamyka przez 33 minuty meczu.

konto usunięte

1

@ObiektywnyKibic121 Jeżeli Królewscy ten mecz wygrają, to bez znaczenia czy ich zamykali 33 minuty czy 90 minut.

0

@ObiektywnyKibic121 Jakie ma to znaczenie skoro to i tak Real wygrywa?

0

@Yosemite
To mam nadzieje ze będzie 1-1 po wylewie środkowego obroncy Realu, mam nadzieje ze wtedy eksperci z Polski tak samo zjada Real jak zjechali Barcelona za Eibar.

0

@ObiektywnyKibic121 Problem polega na tym, że Real stworzy dwie sytuacje i strzeli dwa gole.

1

@mkord
Niestety, dlatego oni się biją z Atletico, a nie my. U nas problemem jest to co u Realy jest najlepsze czyli skuteczność. My gramy lepsza piłkę i tworzymy dużo wiecej sytuacji niz Real. Tylko Real co ma to konczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?