La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2312 Culés

konto usunięte

1

I pomyśleć, że takiego Griezmanna moglibyśmy mieć Lukaku i jeszcze z 30 mln by zostało. Kompletnie nie rozumiem ruchu z zakupem Francuza. Zakup Dembele oraz Coutinho jestem w stanie zrozumieć (to, że Cou spalił się niczym frytki w mikrofali, a Dem łapie się niczym zapałki - tego nie dało się przewidzieć).

konto usunięte

0

@Kurkmen Ja nie rozumiem ani zakupu Coutinho, ani Griezmanna. Dembele to po prosu pech, którego nikt nie mógł przewidzieć. Cou i Griez, to piłkarze, którzy byli do tej kadry zbędni.

0

@Kurkmen w momencie w którym kupowaliśmy Griezmanna był w nieco innym momencie swojej kariery. Wtedy wydawał się dużo lepszy niż lukaku. A to że ktoś nie myśli nad kadrą i nie wpadł na to że na 9tce nie wypali to już inna kwestia

0

@Kurkmen No ja bardziej nie rozumiem zakupu Coutinho to najbardziej podobny do Messiego zawodnik tylko że dużo dużo gorszy, do tego ni to prawdziwy skrzydłowy ale jeszcze gorszy pomocnik do 433 k o czym mówił sam Jurgen. Do tego to chimeryczny zawodnik a mimo łatki wielkiego talentu tylko w live go objawił wiec to był ryzykowny ruch.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?