La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1325 Culés

konto usunięte

13

Panowie jednak tego Graneruda to nigdy nie lubilem jak sobie tak teraz pomysle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wściekły Halvor Egnor Granerud dla norweskich mediów:
- " Jakby to powiedzieć, czuję się, jakby warunki przez cały tydzień sprzyjały Polakom. To było okropnie irytujące ponownie widzieć zwycięskiego Kamila Stocha. "
- " Kamil jest tak niestabilny, że powinno mi pójść dobrze. Ba, pójdzie mi dobrze. Jeżeli będą równe warunki w Bischofshofen, to w każdym skoku mogę go przeskoczyć o dziesięć punktów. Polak nie skacze świetnie, on ma po prostu dobre wyniki"

Fragment skopiowany ze strony na FB - skoczne szaleństwo

konto usunięte

10

@Rust_Cohle heheh, aż niewiarygodne taka wypowiedz.

5

@Rust_Cohle zero pokory i szacunku.

5

@Rust_Cohle Granerud wykopał sobie grób.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle mam nadzieję że to będzie kolejny Domen Prevc, wygrał kilka konkursów, a potem klapa :D

0

@Rust_Cohle pozostaje mu tylko życzyć pozytywnego na covida żeby stracił jeszcze przewagę w Pucharze Świata

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Po takich wypowiedziach wiem, że Granerud szuka głupich wymówek. W skokach psychika jest bardzo ważna, a widać że Norweg zaczyna czuć frustrację. Już nie jeden zawodnik spalił się psychicznie i przepadł więc niech Granerud skupi się na dobrych skokach bo skończy się szybciej niż się zaczął.

1

@Rust_Cohle Serio tak powiedział? Takiego buca chyba jeszcze w skokach nie było :P

0

@Xxxbarca4ever
A ja Tobie życzę Covida, żebyś przestał gadać głupoty.

0

@Kielakowy musisz się leczyć jeśli nie rozróżniasz czegoś powidzianego z dystansem od czegoś na serio,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?