La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

9

Barcelona przegrywa-źle, remisuje-źle, wygrywa też źle. Wiadomo ostatni zespół w tabeli to powinno się skończyć manitą? Owszem ale czasy gdy mieliśmy Xaviego, Inieste czy Neymara się skończyły. Dziwią mnie trochę te wpisy że mam dość Barcelony, nie ma sensu oglądać, jesteśmy beznadziejni, PSG nas rozjedzie, Messi wypad, Koeman out itp itd.
Gramy źle, tracimy punkty, sytuacja finansowa jest fatalna, jesteśmy w głębokim kryzysie, kibic ma prawo czuć się źle, być niezadowolony, jednak pluć na własny klub to już chyba przesada. Jeśli nazywacie się prawdziwymi kibicami to takie zachowanie nie przystoi.
Ja przed każdym meczem będę zasiadał przed TV, wierzył w zwycięstwo czy to z zespołem z dołu tabeli, czy z liderem i tak samo w LM. Oczywiście jestem świadomy że formą nie grzeszymy i potrafię obiektywnie oceniać nasze szanse jednak serce kibica mówi że trzeba wierzyć w zwycięstwo i cieszyć się z każdego zwycięstwa. Każdy zespół w swojej historii miał kryzysy, większe lub mniejsze i tak samo był na szczycie. Teraz trzeba się przygotować na kryzys i prawdziwi kibice zostaną a inni zrobią sobie "przerwę" i wrócą gdy znów będą wyniki (no chyba że lubią hejtować to zostaną).
3 pkt zdobyte! Walczymy do końca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?