- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
0
Ciekawe czy te nagrania z Trumpem to prawda bo jeśli tak to chyba jest to jego ostateczny koniec w polityce. Żeby człowiek na takim stanowisku dawał się tak łapać to jedno, drugie to, że On wierzy, że ktoś by mu poszedł na rękę i sobie całe życie rozwalał.
1
@chosenone Raczej prawda, moim zdaniem oprócz jednego zdania nie ma tam nic kontrowersyjnego. Media oczywiscie próbują wykorzystac sytuację i stworzyć wrażenie, że Trump chciał zmusić SOS Georgii do dosłownego znalezienia głosów na niego. Takie słowa w ogóle nie padły, patrząc na cały kontekst nagrania Trump jest przekonany, że wygrał Georgie i szukają dowodów na to. Poza tym Trump już miał na sobie proces impeachmentu, a i tak jego pozycja w USA nadal jest bardzo mocna
0
@chosenone prawda wyjęta z kontekstu
0
@barcelonaLM mi chodzi raczej o kwestie zaufania do jego osoby a nie oficjalne procesy. Twierdzenie, że takie słowa z ust przegranego w stanie prezydenta nie mają podtekstu jest śmieszne, klarownie z tej rozmowy wynika, że mają zrobić wszystko by wygrał. Poważny polityk w demokratycznym państwie takich rzeczy nie mówi a to, że nie wierzy w swoją przegrana też świadczy tylko o zamiłowaniu swojej osoby ponad miarę.
2
@chosenone słuchałeś godziny rozmowy czy pociętych 3 minut ^^
1
@NaFazieHitman pociętych bo pociętych gdzieś myślę, że z 15 min. i nie wiem czemu na siłę go bronisz. Chłop ewidentnie wiele razy powtarza, że chce żeby znaleźli o jeden głos więcej. W zasadzie trąbią o tym już wszystkie media z obu stron a nie tylko nieprzychylne Trumpowi. Poza tym ewidentnie widać, że mocno najeżdża na sekretarza próbując coś wymusić.
2
@chosenone La Rambla będzie ostatnim bastionem Trumpa, razem zapyziałymi wioskami Południa :D
1
@Bykunn Czas pokaże :)