La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

3

Wiadomo coś już gdzie będą konkursy zamiast Sapporo bo tam podobno odwołali? Była coś mowa o tym, że być może te konkursy odbędą się w Zakopanem. Byłoby fajnie, Stoch lubi tam wygrywać. Im więcej konkursów tym większa szansa, a w ostatnich latach jeden konkurs to drużynowy.

konto usunięte

2

@ShinobiQWE Za Sapporo będzie Klingenthal, a za próbę przedolimpijską w Zhangjiakou odbędą się zawody w Polsce, ale jeszcze nie jest potwierdzone czy będzie to Zakopane czy Wisła.

0

@pawelfcb2010 Dobrze, że w tym sezonie nie ma tych konkursów w Azji. Nie przepadałam za nimi, tam często było strasznie loteryjne konkursy. Klingenthal fajne, większa szansa na Polski hymn na niemieckiej ziemi.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE już był w tym roku :D

konto usunięte

1

@ShinobiQWE Ja akurat mimo tej loteryjności zawsze lubię zawody na Okurayamie. To jest taki wyjątkowy weekend w sezonie, gdy właściwie ogląda się dwa konkursy jednego dnia - jeden z samego rana, a na drugi czeka się do późnego wieczora.

0

@ShinobiQWE Mam nadzieje ze Kamil ich przegoni w generalce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?