- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
18
Teraz ludzie jeszcze piszą, że to wtargnięcie do Kapitolu to robota tej całej Antify mająca na celu dyskredytowanie wyborców Trumpa jak i samego Donalda.... No kurła xDD Wybory sfałszowali demokraci, a teraz jeszcze organizują protesty i wbijają się do Kapitolu...
No kurła serio podziwiam za wyobraźnie co niektórych.
8
@IronSanHybrid Chlopie jak są dowody na to że to Ci ludzie to se odwracaj glowe w bok jak chcesz takie sa fakty.
https://x.com/KelemenCari/status/1346932668232069121
https://x.com/defendpdx/status/1346935847212355587
5
@IronSanHybrid Ja uważam że pewne grupy Antify na pewno się tam znalazły. Ta grupa specjalizuje się w szukaniu sytuacji do rozpierduchy i ataku na państwo.
Co nie oznacza, że zwolenników Trumpa tam nie było :)
1
@NaFazieHitman jakie to są dowody? IKS DE....
@barcelonaLM Tak i to One tam robią zadymę, a nie wyborcy Trumpa...
Dawno się tak nie ubawiłem.
5
@IronSanHybrid
Podobno antifa opanowała jego konto twitterowe i nawoływała w jego imieniu do najazdu na Waszyngton.
Podobno są dowody.
3
@IronSanHybrid Przecież to klasyczna antifa!
https://pbs.twimg.com/media/ErE9xpRVgAI-8X8?format=jpg&name=large
:D:D
1
@iksajotien Wypisz wymaluj :D
2
@IronSanHybrid Trochę nie rozumiem. Podobieństwo tych ludzi na tych zdjęciach jest więcej niż duże. Czemu tak ciężko pomyśleć że nie tylko ludzie Trumpa mogli zrobić dzisiaj zadymę?
2
@barcelonaLM przez uprzedzenia ludzie mają klapki na oczach :)
0
@barcelonaLM Serio wierzysz, że to nie zwolennicy Trumpa temu przewodniczą? xD
0
@IronSanHybrid Przewodniczą, ale pewne grupy np. powiązane z Antifą też się tam znalazły. Dlaczego by tam miały nie być? Walka z państwem to przecież cel anarchistów
2
@barcelonaLM Wszyscy mogą tam być, bo wielu ludzi lubi zadymy same w sobie, ale pisanie, że to wtargniecie było robotą antify w celu dyskredytacji Trumpa to jest.... szkoda nawet pisać.
0
@barcelonaLM Nie przetłumaczysz niektórym, nie marnuj czasu. Co byś nie pokazał będzie wyśmiane jako dowód i jeno xd Ci napiszą.