La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

23

No i zaczęło się wyzywanie od Lewaków i Prawaków xD Tak w sekrecie powiem, że nie wszystko jest czarno białe (rasizm alert!) i wielu ludzi nie jest zamkniętych w jednej narracji. To samo nie jesteś za PO to musisz być za PiS i odwrotnie...

3

@IronSanHybrid No właśnie, niestety coraz większą polaryzacja społeczenstwa doprowadza do tego, że albo jesteś lewak, albo prawak. To bardzo, ale to bardzo utrudnia merytoryczną dyskusję.

2

@IronSanHybrid ale żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ> 15 a Ci „lewacy i prawacy” maja mniejsze

2

@IronSanHybrid tak jak wczoraj pisałem - weź tu znajdź dla siebie opcję polityczną nie będąc skrajnym lewakiem lub prawakiem, kiedy wystarczy, że coś powiesz, to od razu jesteś przypisany do jednych lub drugich.

2

@barcelonaLM Dokładnie, ludzie okopują się w z góry określonych obozach i w efekcie przerzucają się inwektywami i tym kto jest lewakiem, a kto prawakiem..

konto usunięte

1

@IronSanHybrid takie czasy niestety;)

2

@PatrychoO No nic dodać nic ująć, człowiek się wszędzie z tym spotyka czy tu czy w życiu codziennym. Ludzie nie widzą niczego po środku w myśl zasady, albo jesteś z nami, albo przeciw nam.

2

@Barca1992 To są bardzo głupie czasy pod wieloma względami i nie zanosi się na polepszenie. Idziemy w skrajności NIESTETY.

1

@IronSanHybrid Bardzo dobrze napisane jak zwykle. Natomiast jak zauważyłeś takie czasy a manipulowanie społeczeństwem poziom hard. I tak to się kręci. I generalnie to nie ma znaczenia czy ktoś jest lewakiem czy prawakiem ważne, że można się gównem obrzucić a media już zrobią swoje. I jest temat na cały tydzień.

1

@fart Media żyją z podsycania z tego konfliktu, a ludzie łykają wszystko i tak jak piszesz obrzucają się gównem na lewo i prawo.

1

@IronSanHybrid Przecież o to własnie chodzi i to nie ma najmniejszego znaczenia kto ma rację ważne, że się o tym mówi/pisze. Takie czasy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?