La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2353 Culés

11

nie wiem, czy macie takie same odczucia, ale Barcelonę za Koemana, ogląda się po prostu przyjemnie. Nie było tego za valverde, czy Setiena z wyjątkiem pojedynczych meczów. Za Valverde były wyniki, ale nic poza tym. Pamiętam jego ostatnie el Clasico zakończone wynikiem 0:0. Patrząc jak wtedy grała Barcelona, nie wytrzymałem po prostu i po pierwszej połowie przestałem oglądać, i to nie było pierwszy raz. Za Koemana gra wygląda ciekawe, jest wiele opcji gry, i nie ma aż takiego klepania bez pomysłu i czekania na błąd rywala, a problemami Barcelony Koemana są błędy indywidualne, oraz skuteczność, ale też jego zmiany. tylko niepokojące jest to, że kazdy o tych problemach mówi, a to nadal funkcjonuje. W Każdym meczu, ktoś popełni przynajmniej jeden błąd. Mam nadzieje, że Koeman jakoś to poprawi, ale naprawdę nie wierzę w tych, co chcą powrotu Valverde, tego nie dało sie oglądać w większości spotkań. Więc po prostu Vamos Barca!

4

@Barcza223 Barcelone Koemana przyjemnie? Co ty oglądałeś chyba tylko mecz z Athletikiem , proponuje ci większość oglądać to nie będziesz wyłączał po pierwszej połowie tylko po 15 minutach

0

@Arnold1234 Jak najbardziej przyjemnie, z wielkimi emocjami, jak i również złością, ale taki urok kibicowania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?