La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

5

Zdziwię Pana neo - sędziego Łochowskiego. Za wnioski do Sanepidu odszkodowania się jak najbardziej należą, ponieważ ustawa o Policji nie pozwala policjantom na udostępnianie danych osobowych Sanepidowi ;) Co do mandatów to bym był bardziej ostrożny.


0

@tobiasson92 Bardzo dobrze. Trzeba, szczególnie po ostatnich działaniach tej formacji im pokazać kto jest ich pracodawcą i co o nich myśli.

0

@Majkel34 Teoretycznie jest możliwe zasądzenie zadośćuczynienia pieniężnego za naruszenie wolności i prawa do prywatności. Przykładowo policja wyważyła ci drzwi od chaty i weszła do mieszkania, bo dostała "info", że w mieszkaniu jest impreza na 30 osób.

3

@tobiasson92 Patrz tu: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/12/nQQX548VrI8EXzH8ty51dLsRMu961xqG.mp4
Jakie podstawy prawne?! xDD

Już rozstrzygnięcie sądu w sprawie fryzjera pokazało, że zamykanie biznesów obywateli jest nielegalne.

0

@tobiasson92 Tak ale ogólnie mówię, nie tylko o odszkodowaniach. Tak jak księża tak i oni się tak rozbestwili, że robią co chcą. Każdy policjant powinien odczuć działania swoich kolegów.

2

@IronSanHybrid XD.
Z mandatami za wykroczenie sprawa sporna. Sanepid to oczywistość, policja nie ma prawa przekazywać tam naszych danych. Natomiast w tym przypadku należy się odszkodowanie za złamanie ustawy o ochronie danych osobowych. Niemniej w teoretycznej sytuacji opisanej przeze mnie powyżej, jest możliwe zasądzenie zadośćuczynienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?