- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
31
Świetne wystąpienie Bidena pokazuje tylko TVN 24. TVP Info nie, Polsat news nie. Mam nadzieję że Biden pokaże miejsce w szeregu pisowcom i będzie to kolejny gwóźdź do trumny tego obecnego rządu.
2
@Janiama Liczę na to, że Joe pozdrowi Andrzeja Dudę z Białego Domu słowami: Bye Then :)
1
@Janiama które wystąpienie? Bo jedno pokazują :)
1
@Janiama Biden bedzie mial gdzieś polskę raczej ^^ nie ma interesu w tym żeby sie mieszać w politykę obcego kraju, który pewnie nie najlepiej kojarzy gdzie leży
4
@Janiama Nadzieja matką głupich.
2
@NaFazieHitman No tak, Trump sie z nami liczy xDDD Naopowiadać prawakom bajek i jak te baranki ram pam pam
2
@NaFazieHitman Może nam opchnąć starą technologię jądrową i jakiś szrot ze strefy 67, który zalega tam od II wojny światowej ;)
1
@SelloutCrowd A kto mówi ze sie liczy? przynajmniej przylecial odwiedzic nasz kraj hurr durr ^^ Biden raczej tego nie zrobi, a łudzenie sie że zrobi coś z Pisiorami w suwerennym kraju jest conajmniej złudne
2
@NaFazieHitman Wystarczy, że będzie ich ignorował i nie da sobie robić z nim fotek. Nie będzie selfie kolejnego kandydata na prezydenta z prezydentem USA.
0
@SelloutCrowd za rządów Trumpa w Polsce zostały zniesione wizy, a armia nie udała się na żadną zagraniczną misję wojskową, która obciążałaby podatników. Trump może i jest nieokrzesanym chamem, ale dla Polski jego prezydentura byłaby niewątpliwie korzystniejsza niż prezydentura Bidena, który po prostu nas nie lubi i dawał już temu wyraz. Prawda jest taka, że prezydentura Trumpa była lepsza dla naszej sytuacji, ponieważ z pisiorami potrafił się jako tako dogadywać. No ale można oczywiście przyjąć inna postawę i piać z zachwytu nad elekcją Bidena, bo przecież najważniejsze jest to by pisiorom zrobić na złość, a nie by Polska miała z tego jakieś korzyści.
PS. tylko nie zarzucaj mi, że jestem pisowskim poplecznikiem czy coś w tym stylu. Nie lubię ich, pewnie tak samo jak Ty, ale polski interes już tak.
0
@panczo wizy to akurat bez wpływu były musieliśmy próg osiągnąć, ale hiperbola, że Biden przyjedzie do Polski uwolnić kraj od okupanta i zainicjuje koronacje pana Budki, a wszystkiemu bedzie sie przyglądał pan Tusk na białym koniu jest conajmniej śmieszna ^_^
1
@panczo za rządów Trumpa w Polsce zostały zniesione wizy
xDDDDDDDD PODSTAWÓWKA
nawet nie wdaje sie w dyskusje
0
@SelloutCrowd no jeśli uciekasz od dyskusji, ponieważ źle sformułowałem zdanie i zamiast prawidłowo napisać "zniesiono wizy dla Polaków" napisałem "zniesiono wizy w Polsce", to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. Sam nie mam ochoty dyskutować z typem, który jest w stanie dopieprzyć się do formy byle tylko uciec od meritum i treści.
Także nie wdawaj się... i tak pewnie nie miałbyś z czym...
0
@panczo Podwójne KO sobie zrobiłeś, mimo że kolega wyżej Cię chciał z tej pomyłki odratować. Opowiedz mi proszę - jaki to ten huge mr president Trump miał wpływ na to że nam wizy znieśli?
0
@NaFazieHitman Od tego ma Antonego Blinkena.
@panczo aleś dowalił.
1
@SelloutCrowd @NaFazieHitman @Gall Ok, skoro trzy osoby mówią to samo, to w takim razie pewnie macie rację. Czytałem o tym, że Trump lobbował za włączeniem Polski do programu i finalnie podpisał decyzyjne dokumenty, ale może faktycznie nie o to w tym chodzi. Temat nadrobię i wiedzę uzupełnię w wolnej chwili.
A kolegę @SelloutCrowd dodatkowo przepraszam za nieprzyjemne słowa i uniesienie. :)