La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

7

Z drugiej strony mega dziwię się Puigowi, że widząc jak duży ma talent, nie szuka odejścia ze wszystkich sił, tylko gnije na ławce i psuje swoją karierę. To jedyna rzecz na minus u Koemana, nawet jeśli nie przepada za Rikim, to zachowuje się dziecinnie odsuwając młodego.

konto usunięte

1

@kamilop Ale przeciez Koeman powiedział, ze lepiej jak niektórzy zawodnicy poszukaja sobie nowych klubów. A brak minut dla Ricziego to chyba sugeruje, chociaz kaska sie zgadza więc wiesz :D

0

@AllBundy No ale skoro został, to mógłby dostać szansę, no chyba że tak zajebiście gramy że zmiany są zbędne.

0

@kamilop a moze on wcale się nie nakręca jak wy, że ma jakiś niewiadomo jaki talent? :D

0

@Bykunn Gdyby nie miał talentu to nie przeszedłby tyle szczebli, żeby dostać się do pierwszej drużyny. Ilu zawodników może tylko o tym pomarzyć.

konto usunięte

1

@kamilop Dziwne, że jakoś trenerzy reprezentacji młodzieżowych nie zauważają jego talentu.

0

@kamilop Nie no wiadomo, że talent ma. Ale może nie aż taki jak jest tu kreowany od jakiegoś czasu? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?