La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

konto usunięte

1

konto usunięte

0

@tristan87 przecież to nie jest szef TVP Sport.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Przecież Szkolnikowski jest szefem TVP Sport.

5

@tristan87 Jak Wiśniowski taki mądry to niech pokaże dowody. Szkolnikowski i wczoraj Stano dobrze napisali.

konto usunięte

0

@tristan87 a bo ja myślałem że o Wiśniowskiego chodzi :D

0

@IronSanHybrid najlepsze, ze on nie powiedział ze to Kotleszka ale jak tak dalej pójdzie to będą musieli powiedzieć

2

@Katalończyk 99 Teraz to już w miarę jasno się wypowiedział jednak nazwiska boi się podać czyżby w obawie o pozew? W takim razie oczekuję dowodów, że to na 100% sam Kotleszka pisał z fejk kont.

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 W dalszych odpowiedziach zasugerował mocno, że to Kotleszka.

0

@tristan87 dymy,idę po popcorn

0

@tristan87 A co źle napisał?

1

@tristan87 po tych komentarzach z fejkowych kont idzie jasny przekaz. Bo wątpie żeby taki mało znany mimo wszystko dziennikarz miał takich fanów

konto usunięte

0

@kamilop Poczytaj całą wymianę zdań między panami. Szkolnikowski nazwał Wiśniowskiego debilem.

1

@Katalończyk 99 Nie idzie jasny, bo nie masz 100% pewności, że to On... Łatwo komuś nasrać w życiorys na podstawie poszlak...

2

@tristan87 No i miał rację, bo rzucili podejrzenia, wywołali burze, jasno, ale nie wprost sugerują o kogo chodzi, ale dowodów nie pokazują.

0

@IronSanHybrid no nie mowie ze to dowód

1

@Katalończyk 99 Dlatego powinni je pokazać, a jak ich nie mają to było się nie odzywać. Specjalnie nie mówią wprost, że to Kotleszka, bo się boją pozwu.

0

@IronSanHybrid Możliwe, ale temat Kotleszki wywlekli sami użytkownicy. Plus jaki by dowód mieli podać. Oni na tym Q&A mówili, że osoba co zobaczy film sama będzie wiedzieć o kogo chodzi bo z nią rozmawiali i wiele osób to wie, ale wątpię by mieli dostęp do tych kont, czy materiał jakiś jak je zakłada, czy z nich pisze.

Napiszę głupio, ale np nikt z środowiska Barcy będąc w szatni nie powie, że Messi ma dużo do gadania i trener liczy się z jego z danjme, a pewnie większość tak uważa. Też bez jakiś większych dowodów ;)

0

@DonMatteo901 Temat wywlekli użytkownicy po ich materiale, a Oni z każdą wypowiedzią coraz bardziej sugerują, że to o Adma chodzi. Jeśli nie mają twardych dowodów to powinni się nie odzywać. To teraz postaw się na miejscu Kotleszki jeśli to nie On to nawet nie ma jak się bronić, bo jak ma udowodnić, że to nie On? Sytuacja z Messim to zupełnie co innego, tutaj ludzie robią krechę w życiorysie dziennikarza co ma bezpośredni wpływ na jego dalszą karierę. Facet jest gnojony bez żadnych dowodów... Tak nie może być, sam za nim nie przepadam, ale są jakieś granice. Stano wczoraj i dziś Szkolnikowski dobrze napisali.

0

@IronSanHybrid Ja to wszystko rozumiem, ale pisząc takie oświadczenie jak napisał i usuwając je zaraz też tylko pogarsza sprawę. Plus panowie z Foodtrack też od wczoraj pewnie dostali z kilkaset pytań czy to Adam itp, więc oni też nie mają jakoś łatwo :D

Ja tam aż tak bardzo Kotleszka nie potępiam, bardziej się śmieję z tego.

0

@DonMatteo901 Oni akurat nie mają łatwo na własne życzenie. Sam Adam też zamieszał, ale de facto ciężko powiedzieć co mógłby zrobić, bo czego nie zrobi to i tak ludzie już wydali wyrok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?