La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

16

Griezmann pudłuje- sprzedać, bo się nie nadaje, ponad 100 mln ojro wywalone w błoto
Griezmann strzela i gra dobry mecz- nastrzelał ogórkom, zobaczymy z lepszymi

Wyjazd do Granady nie należał do najłatwiejszych, ale oczywiście gawiedź i tak znajdzie sobie punkt zaczepienia do krytyki. Polecam niektórym zmienić drużynę do kibicowania skoro tak was wszystko boli. Ulżycie sobie i nam.

konto usunięte

3

@swiergol2 Jejku, po prostu każdy widzi, że chłop tu nie pasuje, strzeli coś od czasu do czasu i tyle. Zawodnik niewart kwoty jaką za niego daliśmy. Po prostu trzeba jemu podziękować latem i tyle.

4

@LuisSalvano Taaa. Według Ciebie. Tak samo jak według Ciebie powinien wrócić Neymar. Mi Griezmann pasuje i widać, że jak cała drużyna wraca do formy, ale jakie to ma znaczenie gdy ktoś z góry jest negatywnie do kogoś nastawiony. Każdy klub na świecie chciał by mieć zawodnika, który "strzela od czasu do czasu" jak Griezmann.

konto usunięte

0

@swiergol2 Chłopie, nawet jego zwolennicy zaczynają przyznawać rację, że on do nas nie pasuje. Tu się odnajdują najlepiej zawodnicy z polotem, przebojowi, jak Fati, Pedri, od niedawna w końcu De Jong, czy wcześniej Neymar, Suarez, Iniesta, Alves. Griezmann to niestety wnosi tyle, co Gomesy, Songi, Trincao itd.

0

@swiergol2 Griezmann pudłuje-wina kolegi, bo mu źle podał.
Griezmann strzela-brawo, tak gra mistrz świata.

0

@LuisSalvano ty to jesteś dobry, porównywać Grieeza do Gomesa czy Songa. Ale czego ja oczekuje w sumie xDDD

0

@Bartek22 Ciekawe kto napisał, że jak Griezmann pudłuje to wina kolegi :-D Dobrze sobie czasem przypisać coś żeby pasowało do teorii :-D

konto usunięte

0

@thcmenel420 Porównuję ich wkład do gry. Ale czego ja oczekuję, że akurat ty zrozumiesz.

0

@swiergol2 Było mnóstwo takich głosów w okolicach października i listopada.
Jak on ma trafić, skoro nikt mu nie podaje, przez co traci pewność siebie. Albo właśnie ewentualnie, że dostał złe podanie i przez to nie trafił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?