La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

0

Natalia Maliszewska nad Jankiem Błachowiczem w plebiscycie? :D Wilfredo obok mistrza UFC? Kubacki na 10?

konto usunięte

0

@inViNcibl3 A szkoda gadać, szkoda strzępić buzie.

1

@inViNcibl3 Nie wiem, ja naprawdę stwierdzam że żyję w jakiejś bańce :D No za przeproszeniem sracie się tym UFC jakby to był wiadomo jak popularny sport. Oczywiście nie twierdzę, że to łyżwiarstwo się tam znalazło zasłużenie. Ale jeśli myślisz, że na 100 randomowych przechodniów na ulicy, więcej kojarzy Błachowicza niż Wilfredo to się srogo mylisz :D

1

@Bykunn No chyba żyjesz w tej bańce :D Zrobił 2 spektakularne nokauty będąc underdogiem w 2020, zdobywając tytuł "mistrza świata". Oglądalność poza pewnie kilkoma meczami reprezentacji ma kilkukrotnie większą od Wilfredo. O Natalii czy Zmarzliku to już nie chce mi się pisać.

2

@inViNcibl3 No jaką on ma oglądalność? :D "Kartę główną wydarzenia, która trwała od godziny 4:00 w niedzielny poranek oglądał średnio 33 tysiące widzów. Powtórkę imprezy od godziny 7:30 w telewizji śledziło natomiast 73 tysiące widzów." Tu masz oficjalne dane Cyfrowego Polsatu :D No porażająca widownia faktycznie. Wiesz jaki jest średni wiek Polaków? 40lat :D Myślisz, że 40latek zna prędzej Wilfredo czy Jana?
Błachowicza w dwóch walkach oglądało po 100 tysięcy ludzi, a Leona "w kilku meczach reprezentacji" po parę milionów :D No faktycznie jest z czym dyskutować

0

@Bykunn No jeśli bierzesz pod uwagę oglądalność w Polsce to nie wiem co w ogóle Błachowicz tam robi. Myślałem, że chodzi o najlepszego sportowca roku.

1

@inViNcibl3 no ale to jest i zawsze był plebiscyt popularności. I nie powiem, dzięki Rambli wiem o co chodzi z Janem i niesamowicie doceniam. Ale sorry ufc to jest w Polsce nisza. To że w ogóle znalazł się w top10 jest super docenieniem jego pracy i zaangażowania. Ale nie zdziwiłbym się gdyby przez nim w takim plebiscycie byli wszysycy skoczkowie z kadry. Bo są dużo bardziej znani

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?