- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1669 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1669 Culés
2
Chcialbym teraz podazyc z trendami La Rambli.
Pomimo tego, ze nie jestem bylym pilkarzem swiatowego formatu oraz nie chce mi sie szukac postow sprzed 3-4 lat, to chcialbym sie z Wami podzielic moja unikatowa zajebistoscia.
Po pierwsze, juz po pierwszym sezonie Valdemara pisalem, ze z taka forma a w szczegolnosci kultura gry, daleko nie zajedziemy.
Drugi sezon, w ktorym takze sporo krytykowalem Valdka i zawodnikow, tylko mnie utwierdzil. Moje fachowe opinie zostaly zdeptane przez m.in takie osobistosci jak Mr. Cosinus i nazwany "naczelnym placzkiem tej strony". Jak czas pokazal, bystrosc mojego umyslu byla ponad tluszcza podniecona dwoma arcylatwymi majstrami.
Rowniez kilka razy napisalem, iz tak grajacy i prezentujacy sie zawodnicy nie moga sumiennie trenowac. Oczywiscie, kilku profesjonalistow z orlyka pojechalo po mnie. "No jak, przeciez to zawodowcy. Nikt by nie pozwolil by obijali sie na treningach."
Jakby k... nie pamietali co bylo za Franka... Teraz o ich lenistwie i fatalnej formie fizycznej mowi sie w co drugim wywiadzie. Ehhh jestem zajebisty, musicie to przyznac.
Jestem skromnym czlowiekiem, nie szukajacym atencji jak nauczyciele, czy poklasku jak byli pilkarze ale musicie przyznac, ze jestem wspanialy i znam sie na pilce. Teraz juz moge otwarcie pisac "mam racje bo sie znam".
Zeby isc dalej z trendami to kazdy, kto polubi moj post wezmie udzial w losowaniu. Wygrany dostanie zdjecie z usmiechem mojego bombelka.
Pozdrawiam.
Wasz MVP sezonu :*
1
@El dominatore Jak widać Valverde nie był taki zły jak o nim piszecie.
2
@Bagsik88 Byl swietny. Pokazala to LM i 3 sezon kiedy to Real gral po prostu solidnie i wygral majstra.
1
@El dominatore "Daleko nie zajedziemy" Człowieku, my byliśmy 3 mecze od wygrania wszystkiego. W lidze praktycznie od początku wielka przewaga i spokój, ciułanie regularne punktów mimo nie zawsze najlepszej dyspozycji. Cała uwaga była wtedy skierowana na Ligę Mistrzów i to było widać. W każdym meczu było zaangażowanie i pewne zwycięstwa. Przykro się po prostu robi tłumacząc takim młotom jak ty, nawet kilka lat później. Plan był jasny i konkretny, wnioski z Rzymu wyciągnięte przez trenera, zjednoczona szatnia i Messi w wybitnej dyspozycji. Wszystko to nieważne bo na Anfield się wszystko posypało...
3
@Nano22 Ale ogladales pierwszy mecz z Liverpoolem?
A te mecze gdzie bylo ciagle "lepszy wynik niz gra".
0
@El dominatore Nie, nie był świetny, ale nie zły jak tu sugerujesz.
2 razy LL....w 17/18 mieliśmy po połowie sezonu 52-9 stosunek bramek....za ofensywnego Koemana po 18 meczach ile mamy?
Ile Pep/Lucho wygrali LM? A mieli trochę lepsze ekipy.
Kiedy EV odszedł, że napisałeś o 3 sezonie?
0
@El dominatore pierwszy mecz z LVP to powinniśmy wygrać dużo większą liczba bramek . W ostatnich minutach tylko Dembele nie strzelił 2 razy sam na sam
1
@Bagsik88 Po czym w drugiej polowie sezonu zaczelismy tracic bramki garsciami.
Piszesz o skladach PG i LE kiefy bronisz Valverde i porownujesz zdobycze bramkowe z tymi Koeamana, kiedy to Ronald objal najslabsza Barce od lat.
Serio, nie chce mi sie tracic czasuna ludzinz klapkami na oczach.
Milego dnia :*
1
@kaamil1910 A ile oni mieli sytuacji?
1
@El dominatore no ile ? Ja pamiętam ten mecz za na Camp Nou ich niszczylsimy .
2
@kaamil1910 To proponuje jeszcze raz wrocic do tego meczu.
0
@El dominatore https://www.transfermarkt.pl/primera-division/spieltagtabelle/wettbewerb/ES1?saison_id=2017&spieltag=38
Skończyli sezon z 99 bramkami strzelonymi, straconymi 29....czyli 57-20 w drugiej części czyli w 19 meczy. Za Koemana też podobnie tracą bo po 18 meczach stracone 17 bramek, a strzelone 37, więc tu dużo mniej.
Najgorszą bo tak pasuje do teorii?:D
Sam napisałeś o LM. Do tego obwiniasz o 3 sezon EV jak odszedł w połowie:D kto tu ma klapki na oczach:D aby tylko pasowało do teorii:D
Serio, nie chce mi się tracić czasu na ludzi z klapkami na oczach bez argumentów.
Miłego dnia:)
2
@El dominatore Tak samo my w rewanżu(z Liverpoolem) mieliśmy 100...Cou czy Alba. Dobra sytuacja Leo.
1
@Bagsik88 Mysle, ze wystarczajacym argumentem, moga byc metryki poszczegolnych graczy. Tak zeby pasowalo do teorii.
No i przeciez to bez znaczenia w jakich okolicznosciach Koeman przejmowal druzyne oraz jakie wraki fizyczne "odziedziczyl".
A czemu Valdek zostal zwolniony? Bo gra wygladala jak konska kupa.
No ale to nie sa argumenty.
0
@El dominatore Których zawodników metryki?
No i przecież to bez znaczenia w jakich okolicznościach Valverde przejmował drużynę
"Odziedziczył" - a to przypadkiem nie przed Koemenem odeszło 14 zawodników i był po Setienie, który niby bardzo zawracał uwagę na przygotowanie fizyczne?
EV został zwolniony bo był płacz o grę....teraz nie ma wyników i gry(było parę wyjątków, ale to też były i dobre mecze np. za EV jak z Sevillą).
No nie są. Wymyślone teorię, które nie mają racji bytu.
0
@El dominatore I jeszcze jedno....ja chce by Barca wygrywała i żebym się mylił z Koemanem. Chce by dobrze grali i wygrywali....nie tak jak tu było za EV, gdzie sporo osób chciało porażki by EV poleciał.
1
@Bagsik88 A Ty myslisz, ze po 2,5 sezonu laby Setien w srodku sezonu zaczalby od odbudowy formy kondycyjno-motorycznej?
Zdajesz sobie sprawe, ze to wplywa na poczatku negatywnie na forme czysto pilkarska?
Porownywanie sytuacji instytucjonalnej i kadrowej z pierwszych sezonow Valverde i Koemana jest przesmieszne.
Plus odejsc chciala lefenda i najlepszy zawodnik w historii.
1
@El dominatore A Ty widzę powtarzasz tą głupotę o przygotowaniu...ciekawe czemu wyglądali lepiej niż Liverpool czy nie odstawali z Atletico....ale niech będzie. Po za tym czy jakoś teraz robimy dużo więcej km?
Odeszło 14 zawodników. W tym Ci co mało biegali po za Leo w Waszym mniemaniu, Dembele/Umtiti praktycznie nie trenowali przez kontuzje. Fati dopiero wszedł do zespołu, tak samo Araujo. Firpo, Duńczyk, Griezmann, De Jong, .Trenowali pod okiem EV raptem ok. 3 miesięcy. Jest nowy Dest/Pedri/Trinaco/Pjanic.... Cou wrócił z Bayernu.
Lenglet przyszedł w 18/19.
Więc te 2,5 roku z EV trenowali: Messi/Roberto/Alba/Busi/Pique....czyli całych 5 zawodników. W tym Leo, który od dawna mało biegał, Pique z racji pozycji też nigdy nie był w czołówce, Alba fizycznie dobrze wygląda bo biega dużo, gorzej z samą grą...więc ja nie wiem jak Koeman radzi sobie z tym przygotowaniem.
Faktycznie, kadra EV była dużo gorsza.